Krásnu Zajícovú označujú za najsexi zápasníčku: Objavila sa na stránke Playboya!

Zdroj: Instagram/@zajicovafighter

Mnohí jej vo svete bojových športov predpovedajú veľkú budúcnosť. Talentovaná Veronika Zajícová má stále iba 19 rokov, jej vitrína úspechov však už teraz obsahuje viacero cenných trofejí. Kariéru však pomaly začína budovať aj v inej sfére, kde využíva najmä svoju krásu.

Vo svojom rodisku dvakrát ovládla boxerský šampionát, je národnou šampiónkou v MMA a na vrchol dokráčala takisto v strikingu organizácie GAMMA. To je iba malá časť úspechov, ktorými sa môže popýšiť perspektívna bojovníčka Veronika Zajícová. Čoraz väčšiu mediálnu pozornosť si však získava nielen kvôli športovým úspechom.

Na svojej sociálnej sieti Instagram má vytvorenú fanúšikovskú základňu z vyše 100-tisíc sledujúcich. Raz za čas neváha zverejniť pikantné fotografie, na ktorých prezentuje svoju vyšportovanú postavu. To neuniklo ani pozornosti českého Playboya. „Zajícová je sexy mladou dámou, na ktorej je drina z posilňovni vidieť a môže sa pochváliť správne vypracovaným telíčkom, ktoré dokáže pekne predať. Rada sa chváli svojím horúcim zadočkom a sexi fotkami v plavkách,“ píše pánsky magazín pre dospelých na svojej webovej stránke.

Stále len 19-ročná rodáčka z krajiny našich západných susedov sa dokonca prednedávnom prihlásila do Miss Českej republiky. A úspechy začína žať aj tam. Na castingu zaujala natoľko, že sa prebojovala až do semifinále. Potenciál teda z jej pohľadu má takisto začínajúca dráha modelky.

Zdroj: MaxMMA.sk