Kráska Paige VanZant opäť láka: Pikantné fotky zo sauny vás nenechajú chladnými!

Zdroj: Instagram/@paigevanzant

V elitnej lige sveta už síce niekoľko rokov nepôsobí, fanúšikovia si ju však stále veľmi dobre pamätajú. Paige VanZant (8-3) vždy veľmi dobre vedela zaujať aj mimo klietky. Kráska zo zámoria sa nehanbí predviesť svoje telo, čo na sociálnych sieťach potvrdila opäť raz.

Rodáčka z mesta Sparks v americkom štáte Nevada si urobila meno predovšetkým vďaka pôsobeniu v prestížnom UFC. Po konci svojho pôsobenia medzi svetovou MMA elitou v roku 2020 ešte stihla dva zápasy v boxe bez rukavíc. Potom z mapy bojových športov vymizla, ale pozornosť púta naďalej.

Paige VanZant aj napriek zápasovej neaktivite láka predovšetkým na svojich sociálnych sieťach. Len na Instagrame ju sledujú viac ako 3-milióny užívateľov. Fotografie bývalej bojovníčky miestami pripomínajú skôr profil na platforme pre dospelých. V obľube má očividne pretŕčať svoj zadok a na odvážnych snímkach rada pózuje aj so svojím priateľom. Mužskú časť svojho publika najnovšie dostala do varu pikantnými zábermi zo sauny.

Neočakáva sa, že žena s prezývkou „12 Gauge“ bude ešte niekedy bojovať na najvyššej úrovni. Vzhľadom na veľké množstvo reklamných aktivít, ktoré absolvuje, to však ani nepotrebuje. K dnešnému dňu má na svojom konte 11 profesionálnych MMA zápasov, pričom jej posledný triumf sa datuje k 19. januáru 2019. Na UFC Fight Night 143 vtedy porazila Rachael Ostovich (4-6) v druhom kole na armbar.

Zdroj: MaxMMA.sk