Kozma s ďalším náročným súperom: V Prahe nás čaká malé finále

Hneď po osemfinále pyramídy Oktagonu Tipsport Gamechanger sa konalo losovanie štvrťfinálových dvojíc, v ktorom si zápasníci priamo vyberali, s kým by sa chceli v ďalšom súboji stretnúť. Najväčším lákadlom bude zápas ostravského obľúbenca Davida Kozmu (31-12), ktorý sa stretne s premožiteľom Samuela “Piráta” Krištofiča, s Francúzom Alexom Lohorém (23-8).

V ďalších zápasoch sa stretne dánsky zástupca Louis Glismann (10-2) s Melvinom Van Suijdamom (12-6), ktorý je premožiteľom Radovana Úškrta (7-4). Náročný súboj čaká aj na veterána UFC, gréckeho „Spartana“ Andreasa Michailidisa (14-6) s Nemcom Marcelom Grabinskim (23-7), ktorý v osemfinále porazil obľúbenca fanúšikov Oktagonu, Matého Kertésza (13-5).

V ďalšom súboji druhého kola pyramídy sa predstavia dvaja dobre známi bojovníci, ktorí už majú v Oktagone niečo za sebou. Ide o nemeckého „Kelta“ Christiana Jungwirtha (14-6) a Srba Bojana Veličkovića (22-12). Prvé štvrťfinálové strety sa odohrajú na turnaji Oktagon 43 už v 20.5. v Prahe. Pričom boj o semifinále Gamechangeru bude pokračovať v Oberhausene v júni, na karte Oktagon 44.

Zdroj: YouTube.com/OktagonMMA