Kontroverzný Rock ukázal nepoznanú stránku, potom zaskočil sebavedomým vyjadrením

Zdroj: Oktagon MMA

Shem Rock (8-1) zatiaľ zápasil v Oktagone iba dvakrát, no jeho meno už pozná väčšina fanúšikov tejto organizácie. Do pamätí priaznivcov sa vryl najmä svojou nebojácnosťou bez servítky povedať to, čo má na jazyku. Provokáciami však proti sebe zároveň poštval hneď niekoľko zápasníkov. Na pražskej Štvanici naposledy predviedol pôsobivý výkon a ukončil v prvom kole Jana Malacha (15-14).

Rodák z Liverpoolu si neváhal rypnúť ani do svojho posledného oponenta a pred duelom mu viackrát poslal štipľavý odkaz, čím vzájomnej konfrontácii pridal na atraktivite a vzbudil väčšiu pozornosť. Po zápase ukázal aj svoju druhú, doposiaľ nepoznanú stránku. „Si dobrý chlap! Rešpektujem ťa a prajem ti do budúcna len to najlepšie. Dúfam, že si spolu v budúcnosti zatrénujeme brácho,“ odchádzal Rock svojmu vyzývateľovi z hlavného mesta. „Shem, ďakujem ti za zápas. Som si istý, že máš pred sebou veľmi žiarivú budúcnosť. Prajem ti tiež len to najlepšie,“ opätoval pokorne Jan Malach.

Perspektívnemu 29-ročnému prospektu z Anglicka sebavedomie ani zďaleka nechýba, čo potvrdil ďalším zaujímavým výrokom. „Som najväčšou hviezdou britského Oktagonu. Postavte proti mne správne meno a celú halu vypredám sám,“ povedal v rozhovore pre DAZN. Elitná československá organizácia už čoskoro rozloží svoje stany v Manchestri, kde je začiatkom novembra naplánovaná premiéra na novej pôde. Shem Rock na karte nemôže chýbať.

V rozhovore pre český Ruik prezradil, čo môžeme očakávať od publika v Manchestri. „Som zo severozápadu, takže ak budem bojovať vo svojom regióne, tak sa objavia moji fanúšikovia a vypredajú celú halu. Ľudia v Liverpoole ma milujú, Škóti ma milujú, Welšania ma milujú a aj Írovia ma milujú. Odo mňa môžete očakávať to, čo vždy. Pôjdem po rýchlom ukončení a pre výhru. Nech už Oktagon predo mňa postaví kohokoľvek, bude to preňho ťažká noc,“ zakončil obľúbenec fanúšikov z ostrovov.

Zdroj: Shem Rock, Ruik, DAZN, autor