Kontroverzný Rock si trúfa umlčať ďalší futbalový štadión: Milujem, keď ma neznášajú!

Zdroj: OKTAGON MMA

Veľkolepý turnaj OKTAGON 58 na futbalovom štadióne v pražskom Edene priniesol jednu prvokolovú submisiu. O tú sa spôsobom „rear naked choke“ postaral nenávidený Shem Rock (11-1-1), ktorý tak po troch minútach a šiestich sekundách zdolal domáceho miláčika Jaroslava Pokorného (16-12). Samozrejme, drvivú väčšinu z 27-tisíc divákov tento výsledok nepotešil, no kontroverzného zápasníka to vôbec nerozhodilo, práve naopak. V umlčiavaní tribún by rád pokračoval.

Pre rodáka z anglického Liverpoolu bol duel na historickom podujatí iba štvrtým vystúpením pod žlto-čiernou vlajkou, ale už teraz jeho meno pozná veľká časť priaznivcov. Okrem troch triumfov pred časovým limitom a jednej remízy si pozornosť vypýtal aj drzým správaním, ktoré mnohí odsudzujú. On však po láske zo strany fanúšikov príliš netúži. Z toho dôvodu verí, že najbližšie bude bojovať na nemeckej pôde proti nemeckému reprezentantovi.

„Chcem, aby ma publikum opäť vybučalo. Chcem byť chrbtom k stene a nech sú všetci proti mne. Ja ich potom znova umlčím prvokolovým finišom. Nebudem klamať, milujem, keď ma neznášajú,“ prezradil nám Rock otvorene v rozhovore po víťaznom súboji.

Zástupca tímu Next Generation MMA mal dokonca vyhliadnutého súpera na futbalový štadión vo Frankfurte, no Max Coga (26-8-1) počas uplynulej akcie výzvu pobiť sa pred 55-tisíc podporovateľmi neprijal. „Je to k**va. Prišiel do klietky, ale namiesto súhlasu ma odmietol,“ nechápavo povedal 30-ročný bojovník a ďalej doplnil: „Preto teraz rozmýšľam nad Hafenim Nafukom (9-1) alebo Arijanom Topallajom (7-0-1).

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk, Autor: Kamil Schreiber