Kontroverznou oslavou po výhre na UFC iba získala: Perez prezradila neuveriteľné zisky z OnlyFans!

UFC.com

Hovorí sa, že nezáleží ani tak na tom, či je reklama dobrá alebo zlá, hlavne, že je zapamätateľná. V prípade Ailin Perez (9-2) to platí dvojnásobne. Argentínčanka sa stihla ešte vystúpením na UFC Fight Night 232 presláviť vďaka bitke v zákulisí s Joselyne Edwards (13–5), na turnaji potom zvládla zdolať Luciu Pudilovú (14-9) a aby toho nebolo málo, víťazstvo oslávila kontroverznou oslavou. Avšak ako sa zdá, zabralo to.

Už pri pohľade na sociálne siete dvadsaťdeväťročnej bojovníčky je zrejmé, že nemá problém s nahotou a rada provokuje. To ale nie je všetko. Zástupkyňa The Goat Shed Academy má účet na platforme Only Fans a na odvážnych videách a fotografiách vystavuje na obdiv vlastné telo.

„Fiona“ je netypickým zjavom vo svete ženského MMA, no o tom, že právom patrí na súpisku UFC nemôže byť najmenších pochýb. Z troch duelov pod hlavičkou najlepšej organizácie sveta odchádzala ako víťazka dvakrát, naposledy po troch kolách na body porazila Luciu Pudilovú.

Okamžite po dueli oslávila úspech svojsky, keď začala pred bodovými arbitrami, ktorí rozhodli o jej výhre, „twerkovať“. Netrvalo dlho a video Perez obletelo komunitu fanúšikov zmiešaných bojových umení. V stredajšom rozhovore v relácii The MMA Hour ale povedala, že kontroverzná oslava zafungovala a pár dní po dueli sa na Only Fans už teší z množstva nových predplatiteľov. „Od soboty je to už okolo tridsať tisíc dolárov,“ vraví na margo sumy, ktorá jej po zápase prišla na účet.

Nerobí si ilúzie, živí ju Only Fans

Zaujímavosťou je tiež fakt, že „Fiona“ tvrdí, že zisk z Only Fans je za posledné dni o šesť tisíc dolárov väčší, ako výplata zo zápasu s Pudilovou v UFC. Na britskej platforme nájdeme aj ďalšie dve známe bojovníčky MMA. Paige VanZant a Bec Rawlings v minulosti priznali, že hoci zápasili v najlepšej svetovej organizácii, s príjmom na Only Fans sa to nedá porovnávať.

Podobne sa k celej situácii stavia i Perez, keď hovorí, že síce rada zápasí, ale peniaze na živobytie a prípravu získava najmä z Only Fans. „UFC mám rada, milujem boj. Je to pre mňa výzva, ktorú som si teraz v živote určila, milujem to, ale peniaze zarábam na Only Fans.“

Rodáčka z Hurlinghamu ostáva vo svete MMA nohami na zemi. Najdôležitejším cieľom je teraz z jej pohľadu získanie novej zmluvy. Kontraktu, kde by si mohla prísť na lepšie peniaze. „Verím, že sa mi podarí získať predĺženie zmluvy, po tom skutočne túžim. Rada by som znásobila to číslo (výplaty, pozn. red.). Ale ak by sa tak nestalo, som v bode, kedy ak by bola menšia suma, zápasiť budem aj tak,“ zakončila.

Zdroj: MaxMMA.sk