Kincla bratislavský knokaut Vémolu potešil: Čím viac vyhráva, tým som na tom lepšie!

Patrik Kincl (zdroj: OKTAGON MMA)

Patrik Kincl (27-10) v tejto chvíli stále nevie, kto bude jeho ďalším súperom pri obhajobe titulu v strednej váhe OKTAGON MMA. „Inspektor“ vysvetľuje, prečo ho potešil fantastický výkon rivala Karlosa Vémolu (36-7) v Bratislave. „Terminátor“ v hlavom meste republiky po siedmich sekundách knokautoval Pavla Langera (12-10) a získal opasok poloťažkej divízie.

Hneď po svojom triumfe na turnaji OKTAGON 47 Vémola oznámil, že by rád do tretice nastúpil proti Patrikovi Kinclovi, s ktorým vo svojej kariére raz vyhral a raz prehral. „Inspektor“ má na stole výzvu nielen od českého veterána UFC, ale aj od Vlasta Čepa (12-2), ktorý sa domnieva, že jeho meranie síl s českým šampiónom by vo váhovej kategórii do 84 kilogramov dávalo zmysel.

Kincl v rozhovore pre české médium pro sport.cz uviedol, že Vémolovi, s ktorým má neustále napätý vzťah, víťazstvo proti Langerovi doprial. Dokonca ho potešilo: „Možno to niekoho prekvapí, ale ja som za túto výhru rád. Karel je aktuálne najviditeľnejšia postava československého MMA. Rozhodne to pomôže viac ako jeho zápas na Štvanici. Potešilo ma to, hovorím to úprimne. S každým Karlovým víťazstvom totiž stúpajú moje akcie. Čím viac vyhráva, tým som na tom lepšie,“ myslí si „Inspektor, ktorý absolvoval vo svojej profesionálnej kariére už 38 zápasov.

Aktuálny kráľ jednej z divízií OKTAGON MMA už pred pár dňami potvrdil, že sa trilógii nebráni, ale chcel by záruku, že Vémola urobí váhu, aby neprišiel o zápas a nemal medzi svojimi duelmi niekoľkomesačný prestoj. Plus chce poriadne zarobiť. Možný duel Kincl verzus Vémola 3 by teda mohol byť už mimo aktuálny kontrakt, ktorý má Patrik s najväčšou československou organizáciou podpísaný.

Zdroj: MaxMMA.sk