Khamzat sa ostro obul do Procházku: Jiří reagoval

Zdroj: instagram.com/jirkaprochazka

O možných súperoch pre stále neporazeného švédskeho bojovníka Khamzata Chimaeva (12-0) sa neustále špekuluje. Najnovšie sa Khamzat obul do bývalého držiteľa opasku v poloťažkej váhe, Jiřího Procházku (29-3). V rozhovore s Arielom Helwanim mu poslal niekoľko štiplavých komentárov.

„Absolútne nechápem, ako sa taký človek stal šampiónom v poloťažkej váhe. Je možné, že je tá divízia plná slabých bojovníkov, keď jej kraľoval práve on. Ja by som si pokojne prišiel pre titul aj v tejto divízii.

„Pred časom, sme spolu trénovali a mali tvrdé sparingy. Išli sme veľa kôl a ja som ho niekoľkokrát ukončil, čo Jiří stále spochybňuje“ vyjadril sa Khamzat Chimaev.

Odpoveď českého bojovníka na seba nenechala dlho čakať. „Hovorí o veciach, ktoré sa stali pred štyrmi rokmi. Keď sa spolu stretneme v klietke, tak ti ukážem moju skutočnú silu a už ťa nebudem viac šetriť. Prestaň hovoriť o iných a maj sa viac rád“ , zakončil vyjadrenie na svojich sociálnych sieťach.

Ich duel by rozhodne zaujal mnohých fanúšikov MMA, no aktuálne nie je príliš pravdepodobný nielen kvôli váhovému rozdielu na oboch brehoch. Procházka by sa mal totiž po zranení stretnúť s aktuálnym držiteľom opasku Jamahalom Hillom (12-1), ktorý už podľa reakcií na sociálnych sieťach na Jiřího čaká.

Zdroj:mmafighting.com