Keita verzus Sivák v K-1? Bojí sa, ale nakopal by som mu riť!

Zdroj: Instagram.com/keitaplusser

Losene Keita (11-1) sa aktuálne zotavuje zo zranenia, ktoré sa mu prihodilo počas titulového zápasu v perovej váhe na Štvanici. Už v prvom kole musel byť zápas ukončený a šampiónom zostal Mate Sanikidze (10-2). Noha belgického bojovníka sa však lieči lepšie ako sa očakávalo. Preto sa už začína šepkať aj o jeho budúcich súperoch. Dlho sa spomínalo aj meno Václava Siváka.

Václav Sivák patrí medzi najlepších českých postojárov, pričom vo svojom mladom veku už dokázal vybojovať svetový titul v kickboxerskej organizácii WAKO, stal sa šampiónom Českej republiky v boxe a okrem toto vybojoval aj významný svetový titul vo WAKO PRO. V kickboxe a v boxe ešte neokúsil trpkú chuť prehry.

O postojovom zápase Keitu a Siváka sa hovorí už dlhšiu dobu. Reči však utíchli po tom, čo sa český zápasník upísal konkurenčnej RFA, v ktorej už získal a obhájil titul v K-1 do 66 kilogramov. Teraz sa však Keita na svojich sociálnych sieťach opäť vyjadril k duelu, ktorý by chcelo vidieť množstvo fanúšikov.

„Sivák so mnou bojovať nechce. Bojí sa,“ avizoval belgický bojovník. Následne však dodal, že on by o zápas záujem rozhodne mal a na tohto súpera si sebavedomo verí. „Povedzte Sivákovi nech si nasadí MMA rukavice a dáme si to v K-1. Nakopem mu riť. Ak by to nechcel, tak môžeme ísť aj v kickboxerských rukaviciach. Tiež by som mu nakopal riť. Poďme na to. Ja si dávam K-1 k raňajkám,“ predostrel svoj návrh aktuálny šampión ľahkej divízie OKTAGON MMA.

Zdroj: MaxMMA.sk