Karlosa Vémolu pravidelne lanária konkurenčné organizácie: Vymenil by na sklonku kariéry OKTAGON?

Karlos Vémola (zdroj: OKTAGON MMA)

Karlos Vémola (36-7) na turnaji OKTAGON 47 v Bratislave po siedmich sekundách knokautoval Pavla Langera (12-10) a obhájil titul poloťažkej váhy. „Terminátor“ je jednou z najväčších, ak nie najväčšou hviezdou tejto československej organizácie. Svoju pozíciu si veľmi dobre uvedomuje.

Nie je tajomstvom, že predovšetkým v roku 2019, pred zápasom storočia s Attilom Véghom (33-9-2), sa chcel Karlos vrátiť do prestížneho UFC, kde už v minulosti pôsobil. Avšak, s „Pumuklim“ prehral a jeho sen sa rozplynul. Teraz je situácia iná, Vémola si uvedomuje, že v OKTAGONe mu je skrátka dobre.

„Ponuky z iných organizácií chodia celkom pravidelne,“ rozhovoril sa šampión poloťažkej divízie v rámci svojho živého vysielania prostredníctvom sociálnych sietí: „Ja sa nad nimi príliš nepozastavujem, pretože som úplne spokojný tam, kde som. Myslím si, že OKTAGON tím sa o mňa stará od A do Z.“

„Celý tím je úplne fantastický. Už som v živote pár organizácií vystriedal, ale nič lepšie som nikdy nezažil, čo sa týka prístupu k zápasníkom, ale aj celkového zázemia,“ uvádza 38-ročný bojovník, ktorý v UFC nastúpil na šesť duelov, z ktorých sa mu dva podarilo vyhrať.

„Na druhej strane, OKTAGON dobre vie, že v organizácii je iba jeden kráľ, takže, prečo by som menil?“ zakončil rečníckou otázkou autor 36 profesionálnych MMA víťazstiev vo svojom živom vysielaní. Aktuálne sa Vémola snaží o dosiahnutie trilógie s Patrikom Kinclom (27-10), proti ktorému by mohol nastúpiť na turnaji OKTAGON 51. Ten je na programe 29. decembra 2023 v pražskej O2 Arene.

Zdroj: MaxMMA.sk