Karlos znova otvorene: Takto by som nemohol pokračovať…

Zdroj: Instagram.com/karlos_terminator_vemola

Po prehre s Patrikom Kinclom oznámil Karlos Vémola, kedy by mal nastať koniec jeho bohatej kariéry. Absolvovať by mal podľa jeho slov ešte tri zápasy, po ktorých už neplánuje pokračovať. Terminátor sa pritom najbližšie postaví do klietky už 29. júla na pražskej Štvanici (v sobotu). Následne bude obhajovať svoj opasok v poloťažkej váhe a rukavice sa chystá položiť na podlahu klietky po odvete s Attilom.

André Reinders nedávno informoval portál Kaocko.cz, že Vémola začal jednu z posledných príprav na zápas, . „Karlos už chodí trénovať, aj keď s určitými obmedzeniami. Môj názor je, že telo by si malo odpočinúť, ale on to nevie. Sám hovorí, že pre svoju hlavu potrebuje nejaký cieľ, inak by sa rozožral“.

Reinders rovnako prezradil, že Karlosa už v strednej váhe neuvidíme. „Som rád, že konečne pochopil veci, ktoré mu doktori hovorili. Dal si povedať. Extrémne zhadzovanie váhy je nebezpečné, takto by to ďalej nešlo“.

Karlos sa v ďalšom rozhovore pre Prima CNN vyjadril aj k už spomínanému koncu kariéry a odpovedal na otázku, či si to ešte nepremyslel. „Zatiaľ je to môj plán. Vždy hovorím, že zápasník musí mať oheň, cieľ a motiváciu. V momente, keď sa mi podarí obhájiť titul v 93-tke, čomu pevne verím a nastúpim do odvety s Attilom Véghom tak, čo potom? Teraz som mal obrovskú motiváciu, chcel som mať dva tituly a chcel som byť prvý fighter, ktorý by zabojoval aj o tretí. To je už preč. Do 84-ky už nepôjdem. Obhájiť titul v 93-tke niekoľkokrát po sebe? Nemám tú potrebu“.

Terminátor sa vyjadril aj k odvete s Attilom. „Pri odvete s Véghom konečne budem môcť zodpovedať na otázku, či ma porazil lepší bojovník, pretože v prvom zápase som sa do boja vôbec nedostal.“

„Ak by sa mi podarilo vyhrať, tak by sme to mali s Attilom 1-1 a myslím si, že nikto z nás nebude mať chuť a motiváciu ísť do tretieho zápasu. Možno niekto príde a ponúkne nám tretí zápas na futbalovom štadióne, takže nehovorím že je to úplne nemožné. Ak by som mal pokračovať, tak by som chodil do klietky iba pre peniaze a to som nikdy nerobil a nechcel robiť. Neviem si teda predstaviť, čo by ma mohlo opäť motivovať“, zakončil svoje vyjadrenie Karlos Vémola.

Zdroj: cnn.iprima.cz, kaocko.cz