Karlos Vémola útočí na Kincla aj Čepa: Šampión zatiaľ mlčí, slovenský bombardér odpovedá!

Karlos Vémola (zdroj: OKTAGON MMA)

Karlos Vémola (36-7) na turnaji OKTAGON 47 v Bratislave zdolal v titulovom zápase poloťažkej váhy Pavla Langera (12-10). „Terminátor“ obhájil opasok a priamo v klietke vyzval šampióna strednej divízie Patrika Kincla (27-10), s ktorým v tomto kalendárnom roku už raz prehral. Český veterán je k svojmu rivalovi tradične tvrdý a neopomína ani slovenského bojovníka Vlasta Čepa (12-2).

Vémola rýpe do Kincla

Karlos prehral v odvete s Patrikom Kinclom na turnaji OKTAGON 43 v máji tohto roka. Bilancia medzi oboma súpermi je v tejto chvíli vyrovnaná. „Terminátor“ by pred koncom kariéry rád „Inspektora“ vyzval ešte raz a zavŕšil trilógiu. „To viete, on ten zápas nevezme a radšej pôjde jednoduchšou cestou s Čepom,“ uviedol aktuálny šampión poloťažkej váhy OKTAGON MMA pre český portál sport.cz.

„Vlasto je tvrdý chlapec, ale nemá toľko skúseností a bude to pre neho jednoduchší súper. Hlavne, Kincl sa na mňa pripravoval päť rokov, neustále sa na mňa chystal. A keby zistil, že sa má na mňa opäť pripraviť za dva mesiace, tak sa z toho po***ie,“ tvrdí Karlos Vémola, ktorý by bol rád, keby sa spomínaná konfrontácia uskutočnila na podujatí OKTAGON 51 v Prahe, ktoré je na programe 29. decembra 2023.

Čepo odpovedal, Kincl mlčí

Slovenský bojovník „El Chapo“ reagoval na vyjadrenia prostredníctvom svojho profilu na Instagrame. „Možno nemám toľko skúseností v klietke, ale z bojov celkovo ich mám omnoho viac ako títo dvaja páni dokopy,“ napísal slovenský bombardér so srbskou krvou. Aktuálneho kráľa váhovej kategórie do 84 kilogramov vyzval počas bratislavského turnaja. „Mám štyri víťazstvá v rade, v strednej váhe som neporazený, takže si myslím, že pre Patrika Kincla som najviac adekvátny súper. Vyzývam ho do môjho chaosu,“ vravel stroj na knokauty o tom, prečo by zaslúžil prednosť práve on.

V tomto smere najpovolanejší Patrik Kincl v nedeľu verejnosti odkázal, že sa k celej záležitosti čoskoro vyjadrí. Nateraz ale poprosil verejnosť o pokoj, keďže trávi tieto dni s rodinou. Karlos Vémola chce v budúcom kalendárnom roku ukončiť kariéru odvetou storočia s Attilom Véghom (33-9-2). Pred tým by chcel rozlúsknuť trilógiu s „Inspektorom“, ale či to tak skutočne bude, nie je v tejto chvíli iba na ňom.

Zdroj: Sport.cz, autor