Karlos Vémola si život užíva naplno: Z jeho mesačných výdavkov sa vám zatočí hlava!

OKTAGON MMA

Legendárny Karlos Vémola (36-8) nie je len typickým MMA bojovníkom, ale takisto ho môžeme zaradiť medzi najväčšie celebrity česko-slovenského šoubiznisu. Jeho meno nepoznajú len fanúšikovia zmiešaných bojových umení a všade, kde sa pohybuje, tam vidíme žiaru reflektorov. Navyše so svojou rodinou žije v okázalom luxuse, o ktorom sa môže bežným smrteľníkom iba snívať. Aké sú jeho mesačné výdavky?

Nie je žiadnym tajomstvom, že „Terminátor“ je najlepšie plateným zápasníkom organizácie OKTAGON MMA. Síce sa voči tomu niektorí jeho konkurenti búria, no vzhľadom na to, čo rodák z Olomouca dosiahol a ako sa prezentuje, je to absolútne pochopiteľné. Samozrejme, len z odmien za výkony v klietke by si ťažko mohol dovoliť taký životný štýl, ktorý vedie. Jeho ďalšie príjmy tak pochádzajú napríklad z rôznych spoluprác či reklám.

Elektráreň s obrovskou spotrebou

Skúsený 38-ročný bojovník si svoje poctivo zarobené peniaze rád užíva. Môže sa popýšiť nádherným sídlom v Prahe, drahými autami a dokonca aj vlastnou mini zoologickou záhradou. Každému je teda jasné, že jeho mesačné náklady nespadajú do žiadneho priemeru. O akej sume sa bavíme?

„Je to 300-tisíc korún a viac (pozn. red. približne 12-tisíc eur). Viem to, ale to je jedno,“ prezradil jeden z moderátorov relácie Hype-Cast v rozhovore so spolumajiteľom OKTAGONu Ondřejom Novotným, pričom ďalej túto tému nechcel rozpytvávať. Podľa názoru ďalšieho moderátora by to však mohlo byť až pol milióna českých korún, čo je zhruba 20-tisíc eur.

Profesionálna kariéra Karlosa Vémolu sa ale pomaly chýli ku koncu. Čaká ho už len jediný zápas. V júni sa v „odvete storočia“ postaví proti Attilovi Véghovi (33-9-2) a následne zavesí rukavice na klinec. Napriek tomu s ním má najväčšia európska MMA organizácia ďalšie plány, a tak by o značnú časť svojej výplaty vôbec nemusel prísť.

„Niečo som mu k tomu povedal, no to si nechám pre seba. Samozrejme, rátame s ním. U nás bude mať vždy miesto a prácu. Na druhej strane, on je elektráreň s obrovskou spotrebou, takže to musí tiež riešiť,“ povedal spomínaný Novotný o prípadnej budúcej spolupráci s jednou z najväčších hviezd česko-slovenskej bojovej scény.

Zdroj: YouTube - Hype-Cast, Autor: Kamil Schreiber