Zápas, aký tu ešte nebol! V klietke sa pobijú bývalé milenky Karlosa Vémolu

Karlos Vémola (zdroj: IG/karlos_terminator_vemola)

Zápas, s ktorým by legendárny Karlos Vémola (36-7) najradšej spájaný nebol. „Terminátor“ sa však tomu nevyhne, už 9. decembra 2023 totiž proti sebe v klietke v rámci organizácie Red Face nastúpia Denise Ayverdi a Zdeňka Černá. Ani jedna z nich zatiaľ v bojových športoch neštartovala. Čo majú spoločné? To by nám zrejme najlepšie povedal samotný Karlos.

Ako Denise Ayverdi, tak aj Zdeňka „Lulu“ Černá, si v rámci českého a slovenského verejného priestoru urobili meno tým, že boli milenkami šampióna poloťažkej váhy organizácie OKTAGON MMA Karlosa Vémolu. Tomu svojho času „pletky“ s týmito dámami narobili veľké množstvo problémov, pretože k nim došlo v čase, keď bol vo vzťahu s Lelou Ceterovou, dnes už jeho manželkou.

Prečo ale chcú Ayverdi a Černá bojovať proti sebe? Organizácia Red Face, v ktorej sa toto nečakané meranie sil počas budúceho mesiaca uskutoční, uvádza, tieto ženy majú medzi sebou nevraživosť najmä kvôli tomu, že ani jedna nevedela, že Karlos má viac bočných vzťahov. Spája ich fakt, že sú fanúšičkami estetickej medicíny, inými slovami, plastických operácií.

„Prijala som výzvu od Lulu. Asi všetci tušíte prečo, je medzi nami dlhoročný spor,“ uviedla Denise na tlačovej konferencii pred blížiacim sa podujatím. „Ľudia, ktorí čítajú bulvár, vedia, že ide o Karlosa Vémolu. Obe sme s ním randili v rovnakom čase. Netušila som, že má ešte niekoho iného okrem Lely. Nemusíme sa. Je to už pár rokov, dúfam, že si to teraz dokážeme vyrozprávať,“ poskytla svoj pohľad „Lulu“.

Ich duel sa uskutoční 9.12.2023 v pražskej UNYP Arene známej aj ako Aréna Sparta. „Táto situácia mi vadí, pretože som mala pocit, že som v jeho živote jediná bokovka. Potom sa ukázalo, že nie,“ dodala svoje rozhorčenie Černá. „Žiarliš, pretože mám väčšie prsia, než ty,“ kontrovala Denise, na čo „Lulu“ poskytla zaujímavé riešenie: „Mali by sme si ich pomerať. To by ich ale musela niekto vziať do ruky.“

Samotný Karlos Vémola tento duel doposiaľ nekomentoval a neočakáva sa, že sa tak stane. „Terminátor“ sa momentálne pripravuje na decembrový turnaj OKTAGON 51, kde bude jeho súperom Samuel „Pirát“ Krištofič (16-6). Súboj medzi Ayverdi a Černou by nemal byť v klasickom MMA, ale vo verzii, ktorá bude podľa organizátorov viac sexi.

Zdroj: MaxMMA.sk, Red Face, autor JV