Karlos reaguje na Langerov úspech: Tento frajer si zápas so mnou zaslúži!

Zdroj: Oktagon MMA

Súboj o Karlosa Vémolu, alebo inak povedané boj o dočasný titul poloťažkej váhy lepšie zvládol na Oktagon 44 Pavol Langer. Sympatický a skromný IT pracovník z Košíc zvíťazil na body nad nemeckou ikonou Alexandrom Poppeckom a tento úspech neunikol ani samotnému „Terminátorovi“, ktorý bol ako vždy hosťom Ondřeja Nemce, tentoraz v CNN Prima News.

„Dopadlo to ako som vravel, že pokiaľ ustojí prvé dve kolá tvrdý Poppeckov tlak, tak ho nakoniec vyboduje. Myslel som si, že to takto skončí. Klobúk dole ako sa Langer vypracoval. Prial som mu to a fandil som mu.“

„Teším sa na česko-slovenský duel, kedy sa bude môcť pobiť o plnohodnotný titul. Verím tomu, že zápas bude na Slovensku, v Bratislave, takže sa na to teším. Predtým ma ale ešte čaká Štvanica (29.7.), takže všetko poporiadku ako má byť,“ konštatoval šampión poloťažkej váhy.

Podľa Karlosa je Langer príkladom toho, že pokiaľ si človek niečo zaumieni a tvrdo za tým ide, tak to môže dosiahnuť. „Toto je frajer, ktorý si zápas so mnou naozaj zaslúži. Pred ním to bolo veľa ľudí, ktorí mali veľké reči, dostali zápas aj keď si ho nezaslúžili a podľa toho aj dopadli. Ale on sa k nemu prepracoval sériou víťazstiev, takže si myslím, že táto titulová výzva je oprávnená,“ dokončil legendárny Vémola.

Zdroj: