Karlos definitívne o konci kariéry: Chcem to ukončiť vo veľkom štýle!

Zdroj: Oktagon MMA

Karlos Vémola sa po siedmich úspechoch v klietke organizácie Oktagon MMA musel vysporiadať s prvou prehrou od roku 2019. Rival Patrik Kincl počas vzájomného súboju dominoval a Vémola si dal po tomto neúspechu doslova pár dní oddych. Netrvalo však dlho a následne ohlásil ďalšie zápasy, v ktorých sa predstaví. Hlavnou témou v rozhovore pre CNN Prima News bol koniec kariéry legendy MMA.

Karlos zhodnotil, že je čas ukončiť svoju bohatú kariéru významnou udalosťou, ktorou je súboj s Attilom Véghom, ktorý ho porazil v „zápase storočia“. Karlos zároveň menoval aj presný počet súbojov, v ktorých sa predstaví. V jednom z nich nastúpi na Štvanici už o pár dní. „Bola to jazda, ktorá trvala cez 30 rokov. Chcem to zakončiť vo veľkom štýle a mám za to, že troma výhrami v rade by to bolo veľkolepé,“ konštatoval Vémola v rozhovore s Ondřejom Nemcom.

„Najcitlivejšia prehra pre mňa bola práve tá s Attilom, pretože som sa do zápasu vôbec nedostal. S Kinclom to bola hlúpa prehra, je to nejako za mnou. Idem cez to ďalej a vôbec to neriešim. S Attilom chcem ale stále odvetu!“

Okrem spomínaných duelov sa Terminátor podľa prísľubu predstaví aj v obhajobe svojho opasku šampióna poloťažkej váhy proti zápasníkovi z dvojice Langer – Poppeck, ktorých čaká súboj už na najbližšom Oktagon 44 v Oberhausene.

Zdroj: