Jún ponúkne dvojakciu v Krtíši! Noc Gladiátorov s prelomovými titulovými zápasmi

Na Slovensku sa pravidelne konajú akcie podľa pravidiel MMA, ktoré majú regionálny zásah. Jedným z nich je aj obľúbený event Noc Gladiátorov (NG), ktorý bude tentoraz združený v jeden deň (24.6.) s Majstrovstvami Slovenska v MMA vo Veľkom Krtíši! Organizátorom akcie je liga MAMMAL, SZMMA a domáci gym Fighting Academy Veľký Krtíš, ktorý vedie zápasník a tréner Pavol Berky. V hlavnom súboji o titul NG nastúpi domáci Ľubomír Račák.

„Ľubo Račák má amatérske skóre 6-1 a rozhodli sme sa mu dať šancu zabojovať o titul s kvalitným súperom, ktorým je šampión organizácie CFT so skóre v amatéroch 8-0 Michal Veselovský,“ konštatoval Pavol Berky, ktorý je viceprezidentom SZMMA.

Zaujímavosťou na turnaji bude rozhodne aj súboj medzi Viktorom Kováčom a Denisom Jagielkom, ktorých čaká titulový boj o dva opasky! Jedným je opasok šampióna NG a druhým opasok Majstra Slovenska MAMMAL.

Organizácia prichádza aj s novinkou v zmysle PPV, ktoré bude dostupné na MAMMAL.tv. Lákadlom v zmysle mien borcov je aj šampión Slovenska v MMA Mário Brezovský, vicemajsterka sveta v MMA Eva Erdélyiová či český reprezentant Václav Žemla, ktorý prichádza zastupovať školu Pepu Krála z Gorilla Gym MMA, ktorý je domácim stánkom Michala Konráda či Matouša Kohouta z Oktagonu.

„Pripravili sme si atraktívne súboje v každom smere. Pred turnajom sa budú konať súboje o majstrov Slovenska ligy MAMMAL, v neskoršom programe sa fanúšikovia môžu tešiť na turnaj Noc Gladiátorov. Akcia sa bude konať prvýkrát pod holým nebom na pôde amfiteátra v Krtíši. Diváci sa môžu tešiť aj na Reného Rendyho a Cico Band, pozrieť nás príde aj Vlasto Čepo, ktorý u nás začínal,“ pokračoval bývalý vojak a vedúci muž domáceho gymu.

Program: (lístky na mieste, prípadne využite kontakt – 0911 251 770)

23.6. – Verejné váženie Dolná Strehová Hotel Aquatermal od 15:00

24.6 – 14:00 Majstrovská Slovenska ligy MAMMAL, od 18:00 Noc Gladiátorov

Zdroj: