Jindrová s ďalším bojom v PFL: Na turnaji sa stretli aj velikáni, Jones si premeral Ngannoua

Zdroj: Instagram/Martina Jindrová

Česká zápasníčka Martina Jindrová (6-5) si pred pár hodinami pripísala na konto ďalší súboj v PFL. Na postup do play off známej MMA ligy potrebovala česká bojovníčka víťazstvo v rámci prvého kola. Jej súperkou bola bývalá šampiónka Bellatoru Julia Budd (17-6), ktorá rovnako ako Martina v predchádzajúcom súboji prehrala.

Po minuloročnom postupe do finále, to bohužiaľ tentoraz pre Martinu nebude úspešný ročník v PFL. S Juliou po tvrdom boji prehrala na body a do ďalšej fázy turnaja tak nepostupuje. Na turnaji PFL 5 sa konalo až päť ukončení v prvom kole z celkových dvanástich duelov. Jedno z nich si na konto pripísal aj Renan Ferreira (10-4). Brazílčan dokázal ukončiť krajana Matheusa Scheffela (17-10) šialeným knokautom už po 50-tich sekundách.

V hlavnom súboji večera zvíťazil Chorvát Ante Delija (24-5) nad Mauricom Greenom (11-8) jednomyseľne na body. Práve Mauricea Greena sprevádzal ku klietke legendárny borec a aktuálny šampión UFC Jon Jones, ktorý sa na tomto gala „zrazil“ s bývalým šampiónom ťažkej váhy UFC Francisom Ngannouom, ktorý nedávno potvrdil, že kvôli nezhodám s UFC mieri práve do PFL.

Fanúšikovia ešte pred pár mesiacmi dúfali, že sa Jones s Ngannouom stretnú v UFC. Ich vzájomné stretnutie sa prinieslo zaujímavé momenty, ktoré si fanúšikovia na turnaji v Atlante rozhodne užili.

Zdroj: