Potvrdený ďalší titulový vyzývateľ v Oktagone?

zdroj: Oktagon MMA

Americký bojovník Jeremy Kimball (19-10) vyhral štyri zo svojich uplynulých šiestich duelov. „Grizzly“ má momentálne smelé plány, ktoré prezentoval aj promotérom česko-slovenskej organizácie Oktagon MMA.

„Kimball si povedal o čo najvyššie postaveného súpera v poloťažkej váhe,“ uviedol na margo rodáka z Colorado Springs promotér Oktagon MMA Ondřej Novotný. Dôvod „Grizzlyho“ želania je jednoznačný. „V ďalšom zápase by totiž chcel ísť o titul,“ uvádza Novotný v podcaste MMA Letem Světem.

„Má to v pláne už čoskoro. Takže, onedlho oznámime, kto bude jeho protivníkom,“ dodal promotér Oktagonu. Kimball sa naposledy predstavil v česko-slovenskej organizácii na turnaji Oktagon 42 v apríli, kde si poradil s Rubenom Wolfom. Zdolal ho v druhom kole po TKO.

Predtým prehral s Moeilom, vyhral s Narmom, prehral s Feuchtom a vyhral dvakrát s Petráškom. Od septembra 2019 však absolvoval iba štyri zápasy, pretože okrem zdravotných problémov musel v USA riešiť aj súkromné záležitosti. V poloťažkej váhe, v ktorej usiluje o opasok, je aktuálne na programe titulový duel medzi Pavlom Langerom a Karlosom Vémolom.

Zdroj: MaxMMA.sk