Jake Paul chce McGregora vyprovokovať k zápasu: Je to alkoholik závislý na drogách

Jake Paul (zdroj: IG/jakepaul)

Ešte nepokoril nadchádzajúceho súpera, už si pýta ďalšie meno. YouTuber a boxer Jake Paul (6-1) bude tento víkend čeliť v boxerskom zápase veteránovi UFC Nateovi Diazovi (21-13). Už v predstihu však hovorí o ďalšej ikone sveta MMA – Conorovi McGregorovi (22-6).

„The Problem Child“ si schuti rypol do slávneho írskeho bojovníka. „Je to alkoholik, ktorý je závislý na drogách. Jasné, že nechce takúto výzvu,“ rozhovoril sa Paul v interview s uznávaným novinárom Arielom Helwanim. Muž, ktorý poslal v boxe k zemi mená ako Ben Askren (19-2), Tyron Woodley (19-7) či Anderson Silva (34-11), sa súboju proti bývalému dvojnásobnému šampiónovi UFC nebráni.

„Keď knokautujem Natea Diaza a urobím to, čo Conor nedokázal, dával by náš zápas zmysel, bol by to money fight. Neviem však, ako seriózne ešte bojové športy berie. A neviem ani to, ako seriózne McGregora berie komunita bojovníkov,“ zamýšľal sa rodák z amerického Clevelandu. Jake Paul sa preslávil tvorením videí na platforme YouTube, neskôr vkročil do bojového sveta, kde už dokázal pokoriť šesť súperov, vrátane dobre známych vyššie spomenutých mien.

Na svoj zoznam by rád pridal práve kontroverzného 35-ročného veterána UFC. „Ktovie, či sa mu to do toho vôbec chce. Ale pozrite, ja stále hovorím, že sa s ním pobijem, som za. Bol by to obrovský turnaj. On sa však musí spýtať svojho šéfa Danu Whitea, či to môže vôbec urobiť. Ja som sám sebe pánom, robím vlastné rozhodnutia. Môžem bojovať s kýmkoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. McGregor je zviazaný. Aj keby chcel, Dana mu to nemusí dovoliť,“ dodal bojovník, ktorý v boxerskej kariére prehral iba raz, keď nestačil na Tommyho Furyho, nevlastného brata šampióna Tysona Furyho.

Zdroj: MMA Junkie, autor