Ion Taburceanu si po triumfe pýta odvetu s Vlastom Čepom. Slovenský bombardér rázne reaguje!

Zdroj: OKTAGON MMA

Vrátil sa na víťaznú vlnu a okamžite poslal výzvu starému známemu rivalovi. Ion Taburceanu (7-2) si na turnaji OKTAGON 55 poradil s Nenadom Avramovičom (12-10). Moldavec mal pôvodne čeliť Zdeňkovi Polívkovi (9-7), ale toho z hry vyradili problémy a do hry vstúpil na poslednú chvíľu spomínaný Srb.

Premožiteľ mien ako David Hošek či Milan Ďatelinka prijal duel iba niekoľko hodín pred jeho uskutočnením. Premiéra pod žlto-čiernou vlajkou mu však nevyšla podľa predstáv, keď sa po druhom kole rozhodol nepokračovať. Z výhry sa preto radoval Ion Taburceanu. „Cítim sa skvelo. Som v najlepšej forme života. Ďakujem môjmu tímu a všetkým, ktorí ma podporujú. Som veľmi rád, že tu môžem byť a zápasiť. Rád by som sa prebojoval k titulovej šanci. A aby som nezabudol, chcem odvetu s Čepom,“ povedal bezprostredne po triumfe.

Slovenská mašina na knokauty doručila reakciu do niekoľkých minút. „Ion po našom zápase získal pokoru a slušnosť. Pekne podá ruku, pozdraví sa, nevykrikuje, nemieri banánom. Vyhral zápas, opäť mu preplo a znovu špekuluje,“ napísal Vlasto Čepo na sociálnych sieťach.

Milovníci tvrdých pästných výmen v postoji si sily zmerali vlani na turnaji OKTAGON 42. Vo veľmi atraktívnom a krvavom vystúpení sa vtedy z víťazstva radoval „El Chapo“. Moldavského vyzývateľa ukončil po necelých dvoch minútach druhého kola. Výzvu k odvete doposiaľ neprijal, no zároveň ani nevylúčil. Obľúbenec so srbskou krvou sa do zápasového kolotoča vráti na júlovom podujatí pod holým nebom v Bratislave.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk