Hviezda UFC už má slávy dosť! Počas zápasu mu vykradli dom: Manželka má zo všetkého traumu!

Ciryl Gane (zdroj: IG/ciryl_gane)

Ciryl Gane (12-2) naposledy zvíťazil na UFC Fight Night na domácej pôde v Paríži, keď uspel v zápase proti Sergehovi Spivacovi (16-3). Súpera ukončil po úderoch v druhom kole, ale slastný triumf vo Francúzsku mu pokazila nepríjemná údalosť. Počas turnaja pod Eiffelovou vežou sa mu totiž vlámali do domu.

Bývalý dočasný šampión ťažkej váhy UFC sa prezentoval v Paríži štýlovým TKO. Svoj úspech v Accor Arene si však nemohol užiť dostatočným spôsobom. Ciryl Gane zistil, že počas turnaja vo francúzskej metropole sa zlodeji vlámali do jeho domu v Nogent-sur-Marne. „Nedeje sa to iba v mojej krajine. Myslím si, že je to všade vo svete. Keď sa stanete trocha slávnym, ako napríklad v MMA vo Francúzsku, každý o vás hovorí,“ rozpovedal sa muž, ktorý vyhral dva z uplynulých štyroch duelov.

„Zlodej si zaslúži kredit, odviedol dobrú prácu. Cakal totiž, kým budem mať zápas. Čakal, kedy nastane turnaj a prišiel ma vylúpiť,“ uviedol reprezentant krajiny galského kohúta v rámci podcastu The MMA Hour. Reporty pojednávajú o tom, že Francúz prišiel o majetok vo výške približne 160-tisíc dolárov. Odcudzené boli mimo iného vzácné hodinky Rolex a ďalšie šperky.

Koľko toho Cirylovi ukradli? „Ach, príliš veľa,“ mávol rukou a povzdychol si: „Nesústredil som sa na to, koľko toho bolo, ale na to, že sa to stalo.“ Niekdajší titulový vyzývateľ si uvedomuje, že situácia mohla dopadnúť ešte horšie. Do nebezpečia sa mohli dostať jeho žena aj dcéry. „Moja manželka to celé zistila ako prvá. Keď zobrala dcéry od opatrovateľky, prišla domov a dozvedela sa, čo sa stalo. Doma našla chaos,“ približuje muž s prezývkou „Bon Gamin“.

„Nechala si to pre seba, aby som pred zápasom nebol nervózny. To, čo sa stalo, môže byť pre moje dievčatá naozaj traumatizujúce. Môžete sa zraniť, nie je to smiešne. Skutočne to nie je zábava. Áno, moja manželka má z tohto vlámania traumu, ale to napravíme,“ sľubuje bojovník, ktorý triumfoval v deviatich z jedenástich duelov pod hlavičkou UFC. „Sláva je na začiatku príjemná, ale potom prídu takéto veci. Mám toho už dosť, byť slávny ma nezaujíma. Chcem žiť v pokoji a užívať si čas s mojou rodinou,“ zakončil 33-ročný zápasník z francúzskeho Vincennes.

Zdroj: MMA Fighting, autor