Hviezda Clash of the Stars sa chválila tetovaniami českých vrahov. Vémola: Niektoré veci by mali byť…

OKTAGON MMA.

Najkontroverznejšia postava Clash of the Stars budí znovu pozornosť. A ako inak, opäť raz neslávne. Hviezda organizácie Tadeáš Veselý sa iba pred pár dňami pochválil novými tetovaniami. Na tom by nebolo nič zvláštne, ak by nešlo o podobizne českých sériových vrahov. V rozhovore pred uplynulým turnajom prezradil, že je s tetovaniami vrahov iba na začiatku. Na šokujúce vyjadrenia Veselého reagoval už promotér COTS, najnovšie sa pridala i legenda českého MMA Karlos Vémola.

To, že ide o kontroverznú osobu, už fanúšikovia COTS vedia. Počas tlačových konferencií alebo na sociálnych sieťach sa Veselý pravidelne prezentuje drzým a arogantným správaním k svojím súperom, no zdalo sa, že ide o účelové správanie. Nedávno to ale „Gangstaboy“ dostal na novú úroveň, keď sa v rozhovore pochválil novými tetovaniami. „Českých vrahov tu nikto nemá. Každý si dáva Pabla Escobara, ktorý zabil tisícky ľudí, ale na tých českých sa stále zabúda,“ s úsmevom vysvetlil pre extra.cz a dodal, že v budúcnosti plánuje vytetovať ďalších vrahov.

Keď promotéra COTS Tomáša Linh Le Syho

Šéf organizácie navrhol riešenie, Vémola zareagoval a opísal podstatu problému

Tu ale celá kauza ohľadom tetovaní Veselého nekončí. Jeden z najlepších a najuznávanejších bojovníkov českého MMA Karlos Vémola sa na otázku Onděja Němce rozpovedal nielen o názore na kontroverzného influencera ale pokúsil sa objasniť podstatu problému okolo podobizní sériových vrahov. „Čo mám na to povedať? Je to úplný deb*l. V rozhovoroch nerád nadávam ale asi to ukazuje, čo má ten chlapec v hlave. Tu nejde o to, že sa snaží byť iný a cool, on sa ale musí zamyslieť nad tým, že za tým všetkým tu ostalo plno rodín a pozostalých. Ešte si s tým vystupuje na Clash of the Stars, (na platforme, pozn. red.), ktorá má veľkú sledovanosť. Koľko z tých ľudí, čo trpeli, ho asi teraz vidí, nechal sa počuť hviezdny zápasník OKTAGONu.

Čo sa týka riešenia, tam Vémola navrhuje, aby bol za podobné veci, ako je propagovanie a tetovanie odsúdených sériových vrahov vymáhateľný trest. ,,Ja si myslím, že niektoré veci by mohli byť trestné. Dokážete si predstaviť, že by sme si s tým, čo sa teraz stalo na (filozofickej, pozn. red.) fakulte, niekto nechal vytetovať vraha? Iba preto, že je tam odstup niekoľko rokov? Bolo to obrovské nešťastie, chlapec by sa mal nad sebou zamyslieť,“ zakončil.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk