Hra o titul OKTAGONu sa začína: Na Edene si obľúbenec fanúšikov zmeria sily s gruzínskym snajperom!

OKTAGON MMA.

Elitný postojár a bojovník, ktorého zápasy stojí za to sledovať. To, že Amiran Gogoladze (14-3) patrí v rámci OKTAGONu k elitným bojovníkom dnes nie je pochýb, otázkou ostáva, ako ďaleko to „The Sniper“ v jednej z najnabitejších váh organizácie môže dotiahnuť. Po utorku vieme, že sa to čoskoro dozvieme.

Promotér OKTAGONu Ondřej Novotný nedávno potvrdil, zápas s ním odmietli hviezdne mená ako Andreas Michailidis (16-7) a Louis Glismann (11-3). Dnes ale vieme, že sa predsa len postaví tvárou tvár proti absolúntej špičke. Ako dnes najväčšia európska organizácia zmiešaných bojových umení oznámila prostredníctvom svojich sociálnych sietí, Amiran Gogoladze bude súčasťou hry o uvoľnený trón welterovej divízie.

Ak na tlačovej konferencii OKTAGON TIME v Ostrave bol predstavený stret Davida Kozmu (32-13) a Iona Surdu (14-6) na júnovom podujatí, dnes sme sa dočkali druhej časti skladačky. Gogoladze sa na pražskom Edene stretne s veteránom UFC Leandrom Silvom (28-11-1). Z víťazov oboch duelov by potom mal vzísť nový kráľ OKTAGONu vo váhe do 77 kilogramov.

Mladý Gruzínec sa v československej organizácii po prvýkrát predstavil v máji minulého roka. Víťazstvá nad Liamom Etebarom (8-3) a Łukaszom Siwiecom (9-3) mu stačili, aby sa vyšvihol na siedmu priečku v rebríčku divízie. Aj keď to dvadsaťšesťročný zápasník nebude mať proti Silvovi vôbec jednoduché, ide o obrovskú šancu ukázať sa na ostro sledovanom turnaji a priblížiť sa k zisku vysnívaného vavrínu OKTAGONu.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk