Hororové obdobie poľského bojovníka: Najskôr hrozivá nakladačka, potom väzenie

Zdroj: Instagram/@szymon.apteka

Príbeh ako z veľmi zlého sna. Poľský bojovník Szymon Nowowiejski prežíva životné obdobie, aké by ste zrejme nepriali ani tomu najhoršiemu nepriateľovi. A prsty v tom má i bývalá ťažká váha Oktagonu či RFA Kamil Minda (8-4).

Poliak, ktorého na sociálnej sieti Instagram sleduje bezmála 100-tisíc používateľov, kývol na ponuku organizácie Wotore. Tvrdí chlapíci sa na tomto turnaji proti sebe postavia iba holými päsťami a duely častokrát končia expresne rýchlo. Výnimkou nebol ani hlavný zápas večera, ktorý skončil už za 41 sekúnd. Nanešťastie pre Nowowiejskiho v jeho neprospech.

O rýchle ukončenie sa postaral československým fanúšikom dobre známy Kamil Minda. Súperovi zlomil čeľusť i nos a zakrvaveného ho poslal priamo do nemocnice. V zdravotnom stredisku ale rehabilitovať nebude.

Už o niekoľko hodín totiž vtrhli do bytu Nowowiejskiho kukláči. Okrem neho boli zatknutí ďalší muži vo veku od 26 do 31 rokov. Skupina sa podieľala na organizovanom zločine spojenom s obchodovaním s drogami. Ako informuje poľský web sport.pl, poľskému bojovníkovi hrozí trest odňatia slobody až na 12 rokov.

Zdroj: sport.pl, autor