GnP #10: Muradov prezradil termín ďalšieho zápasu! S Kleinom následne zaostrili na duel Procházku

Zdroj: OKTAGON MMA

Štvrtkový večer je už tradične časom, kedy za mikrofóny zasadnú moderátori Robert Kmeťo a Jan Malach, aby detailne zaostrili na to najpodstatnejšie zo sveta bojových športov. Do virtuálneho štúdia GnP si zakaždým pozývajú známe mená a výnimkou nebola ani jubilejná desiata epizóda.

Značná časť nového dielu relácie z dielne MAX MMA sa točila okolo nadchádzajúceho víkendu, kedy sa pozornosť československých fanúšikov bude upínať na UFC. Český bojovník Jiří Procházka si v súboji o opasok poloťažkej divízie zmeria sily s Alexom Pereirom. Zohratej moderátorskej dvojici pomohli očakávanú bitku detailne zanalyzovať zo všetkých strán Makhmud Muradov a Ľudovít Klein. Prvý menovaný sa navyše podelil o čerstvú informáciu týkajúcu sa jeho nadchádzajúceho zápasu v najprestížnejšej organizácii sveta!

GnP i tentoraz prinieslo výživnú debatu plnú nielen obohacujúcich poznatkov, ale tiež zábavy. Každý štvrtok o 20:40 sleduj YouTube MAX MMA a zapoj sa do debaty. Ak to nestihneš, nič sa nedeje. Záznam si môžeš pozrieť kedykoľvek.

Zdroj: MaxMMA.sk