Gábor Boráros mal osloviť kontroverznú organizáciu: Čo na to hovorí Ondřej Novotný?

Zdroj: OKTAGON MMA

Víťaz prvej série reality šou Oktagon Výzva Gábor Boráros (20-10) dostal zo známych dôvodov stopku zápasiť v OKTAGON MMA a FABRIQ MMA. Pred niekoľkými dňami vyšiel na verejnosť s informáciou, že na maďarskú scénu už čoskoro vstúpi nová organizácia, na ktorej vzniknutí sa výrazne podieľal. Veľa sa však vraví o tom, že kontaktovať mal aj ligy, ktorým mnohí prisudzujú prívlastok kontroverzné.

Boráros by sa mal objaviť hneď na prvom turnaji COMBAT X, ktorý vlastní spolu s Őzem Balázsom. Podujatie sa uskutoční už 30. septembra v maďarskom meste Zalaegerszeg. Podľa všetkého ale nejde o jediný zápas, ktorý by rád zaradil do svojho harmonogramu. Kontaktovať totiž mal aj Red Face. Kontroverzná česká organizácia už na sociálnych sieťach zverejnila anketu, kde sa pýta, či by ho fanúšikovia chceli vidieť bojovať.

„Čo sa týka Gábora, tak ten nás oslovil lebo asi videl, že Dan Vinni sa zranil a Patrik Jevický tým pádom stratil súpera,“ povedal pred niekoľkými dňami pre portál MMA Shorties promotér spomínaného projektu. Spolumajiteľ OKTAGONu Ondřej Novotný o plánoch týkajúcich sa scény našich južných susedov vedel, avšak táto informácia ho nepríjemne prekvapila.

„Nemyslím si, že že sa Gábor sám ponúkol. Samozrejme, som na to veľmi háklivý. Povedal som, že to je v pohode, ale v tej chvíli už k sebe nič necítime. Existujú totiž veci, ktoré sa nedajú prekročiť. Môj názor pozná, no je dospelý a musí sa rozhodnúť. Moja informácia však nie je, že by sám napísal do tejto s*ačky,“ vysvetlil svoj pohľad jeden zo zakladateľov rýchle rastúcej elitnej ligy. Najbližšie dni pravdepodobne ukážu, kde je pravda a aká bude budúcnosť Gábora Borárosa.

Zdroj: MMA Letem Světem, autor