Fury dostal od svojho súpera šialenú ponuku: Ak ma porazíš, zaplatím ti…

Zdroj: Instagram.com/tysonfury

Tysona Furyho čakajú dve náročné previerky, pričom v jednej z nich si to v ringu rozdá v dlhoočakávanom súboji s tiež neporazeným boxerom Oleksandrom Usykom. No ešte predtým sa stretne v obrovskom moneyfighte s Francisom Ngannoum. Bývalý šampión ťažkej váhy UFC po tomto zápase túžil dlhú dobu. Sen sa mu splní už 28. októbra v saudskoarabskom Rijáde.

Ngannou by mal týmto duelom získať svoju zatiaľ rekordnú výplatu. Činiť by mala 10 miliónov dolárov, zatiaľ čo Tyson Fury by si mal prísť na päťnásobok tejto sumy. Okrem toho, ak vyhrá, získa bláznivý darček, ktorý mu ponúkol jeho súper. Kamerunčan totiž povedal, že „Gypsy Kingovi“ zaplatí transplantáciu vlasov na klinike, na ktorej ju sám pred časom absolvoval.

Bývalý zápasník UFC sa ohľadom tejto zmeny výzoru aj verejne vyjadril. „Nemyslite si, že som zmenil svoj účes, len pracujem na tom, aby som ho ešte vylepšil. Ešte nie som pripravený na plešatenie, tak som si vzal magický roztok z kliniky,“ vysvetlil Ngannou. Rovnakým zákrokom obdaruje svojho súpera v prípade, ak ho porazí. Zdroj blízky bojovníkovi však prezradil, že problém s tým mať nebude ani pokiaľ zvíťazí.

Otázne je, ako to zoberie Fury, ktorý sa za svoje plešatenie absolútne nehanbí a berie ho ako prirodzenú vec. K tejto téme sa v minulosti bez váhania niekoľkokrát vyjadril: „Aj The Rock je holohlavý a je to najslávnejší herec na svete. Neprekáža mu to. Kedysi som mal leviu hrivu, ale všetko som stratil. Nechal som sa tým negatívne ovplyvniť? Nie. Je na tom treba nájsť to pozitívne – nemusíte sa neustále chodiť strihať.“

Zdroj: Mirror, autor