VIDEO: Svetový rekord v Poľsku. Bojovník sa vzdal po sekunde zápasu, zasahovať musela ochranka!

zawodtyper.pl

Niečo podobné by ste počas tridsatich rokov v zmiešaných bojových umeniach hľadali iba ťažko, ale nakoniec sa to stalo realitou. Na sobotnom turnaji Clout MMA 3 sa fanúšikovia dočkali historicky azda najrýchlejšieho zápasu na svete. Natan Marcoń, ktorý si rád hovorí aj Boh krásy, totiž v dlho očakávanom zápase proti Denisovi Załęckiemu prehral v prvej sekunde duelu.

Milovníci „freak zápasov“ si 29. decembra vo Varšave prišli na svoje. Nedávno založená organizácia Clout MMA organizovala svoje tretie podujatie v poradí, kde sa v súboji MMA predstavil napríklad i bývalý poľský futbalista a komentátor Tomasz Hajto. No bol to iný duel, ktorý vyvoval obrovské kontroverzie a zobral na seba pozornosť celého Poľska.

Natan Marcoń sa v zápase proti Denisovi Załęckimu postaral o niečo neuveriteľné, a to, že sa vzdal už po prvej sekunde. „Boh krásy“ okamžite avizoval zranenie a nedovolil tak svojmu súperovi, aby na neho vztiahol ruku.

Viditeľne rozrušený Załęcki sa následne chcel pustiť na Marcońa aj tak, v čom ho zastavil prítomný rozhodca. O chvíľu museli do klietky vstúpiť ochrankári, ktorí naopak zastavili iného bojovníka Denisa Labrygu, ktorý sa dostal do klietky a chcel zaútočiť na Marcóna.

Súboj, ktorý by sa skutočne zapísal do histórie MMA ako jeden z najrýchlejších, sa nakoniec vedenie organizácie rozhodlo anulovať a výsledok duelu sa zmenil na „no contest“.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk