Duel zahalený rúškom tajomstva: Fanúšikovia Oktagonu budú v napätí do poslednej chvíle!

Zdroj: Instagram/@dr_roza_gumienna

Že sa už nič nové priniesť nedá? Elitná československá organizácia prichádza s ďalšou skvelou novinkou. Kto však nemá tajomstvá v obľube, nadšením sršať nebude. Jeden zo zápasov na sobotnej Štvanici bude až do posledného momentu veľkou neznámou. Teda minimálne jeho polovica.

Zástupcovia Oktagonu už túto novinku avizovali o čosi skôr, oficiálne oznámenie však prichádza až teraz. „Prvýkrát ti to povieme na poslednú chvíľu. Veľkú hádanku odhalíme až pri nástupe do zápasu na Štvanici,“ píše organizácia v príspevku na sociálnej sieti Instagram.

O čo teda vlastne ide? Fanúšikovia nateraz poznajú iba jedno meno, ktoré bude súčasťou ženského zápasu. Súperka poľskej bojovníčky je pre verejnosť v tomto momente jednou veľkou neznámou. A takto to ostane až do úplne poslednej chvíle. Obsadenie druhej polovice konfrontácie spoznáme až pri samotnom nástupe. Priaznivcom nateraz neostáva nič iné, ako hádať, o koho by mohlo ísť. Hádanke pridáva na náročnosti fakt, že k dispozícii nie je žiadna pomôcka.

Čo sa však s istotou dá rozobrať, je vizitka prvej bojovníčky. Róźa Gumienna (4-3) absolvovala v Oktagone jeden zápas, práve na obľúbenom ostrove v metropole Česka. Proti Cornelii Holm na turnaji s poradovým číslom 34 prehrala jednomyseľným rozhodnutím na body. Poľka má bohaté skúsenosti s postojárskymi disciplínami, veď je svetovou šampiónkou v kickboxe.

Zdroj: Oktagon MMA, autor