David Kozma vo vankúšovej bitke? Le Sy už o tom s Novotným hovoril

Zdroj: Instagram.com/David Kozma

O Davidovi Kozmovi (32-12) a jeho náklonosti k organizácii Clash of the Stars sa toho už veľa popísalo. Bývalý dlhoročný šampión welterovej divízie OKTAGON MMA sa v minulosti nechal počuť, že by nemal problém vyskúšať napríklad aj vankúšovú bitku. To sa však príliš nepáči Ondřejovi Novotnému.

Tomáš Le Sy, šéf kontroverznej organizácie našich západných susedov, sa viackrát vyjadril, že si uvedomuje veľký záujem zo strany Kozmu a taktiež priznal, že sú v súkromí dobrí kamaráti.

Aj preto už stihol konzultovať potenciálny zápas českého bojovníka pod hlavičkou svojej ligy s jeho aktuálnym zamestnávateľom, Ondřejom Novotným. Jeden z hlavných mužov OKTAGON MMA už viackrát avizoval , že nie je najväčším fanúšikom bizarných súbojov, ktoré sú hlavnou súčasťou Clash of the Stars.

“Na stretnutí s Ondřejom sme túto možnosť riešili, ale tam to aj skončilo. Povedal, že sa mu to nepáči, že zaňho určite nie. Tým pádom to zhaslo aj pre nás a ďalej sme tú myšlienku ani nerozvíjali,” povedal Le Sy v rozhovore pre Talk Yourself.

Ondřej Novotný tvrdí, že všeobecné spojenie Kozmu s Clash of the Stars znižuje hodnotu jeho značky a prišiel kvôli nemu o niekoľkých sponzorov: “Stratil kvôli tomu veľmi veľa peňazí. Ja som mu to hovoril. Ak ho to baví, tak nech si to pozrie doma, úplne v pohode. Mňa Tomáš tiež volal, ale ak by som tam išiel, tak by som poprel všetko, čím som. To, že Kozma tým príde o niekoľko sponzorov je stopercentné.“

„Buď bude ten dobrý chlapec a rúžový panter, ktorého všetci obľubujú, alebo bude kričať tlstá sviňa s 5-tisíc ľuďmi a smiať sa tomu, ako tam dievčatá ukazujú prsia a tlieskať idiotskému Bejrovi, ktorý patrí do väzenia,“ predostiera svoj názor jeden zo zakladateľov a spolumajiteľov rýchlo rastúceho projektu.

Davida Kozmu môžeme najbližšie vidieť v semifinále miliónovej pyramídy Tipsport Gamechanger, ktoré sa uskutoční 16. septembra vo Frankfurte. Svoje sily si zmeria s Bojanom Veličkovičom (23-12).

Zdroj: Talk Yourself