Dana White vysmial muža, ktorý sa mu chcel vlámať do domu: Musel to byť idiot!

Zdroj: Instagram.com/cnn

Prezident UFC Dana White reaguje na nové informácie v prípade vlámania sa do jeho domu. Šéf najväčšej MMA organizácie na svete spolupracuje s policajnými zložkami štátu Maine, pričom v tejto chvíli už je známa aj identita páchateľa, ktorý sa rozhodol nedovolene vstúpiť pozemok hlavnej tváre elitnej ligy sveta.

Kancelária šerifa v Penobscot Count v americkom štáte Maine prišla s informáciou, podľa ktorej sa do domu vlámal muž menom Brady Cooper. Pochádza z mesta Glenburn a má 23 rokov. Usvedčilo ho video, ktoré šéf UFC zverejnil v úvode tohto týždňa na svoje profily na sociálnych sieťach.

Podľa policajného vyhlásenia, ktoré na svojom webe zverejnil portál MMA Junkie, dali príslušné zložky dokopy dostupné dôkazy a venovali sa tiež videu. „Dom bol počas vlámania obývaný, ale jeho obyvatelia sa nedostali do kontaktu s podozrivým. Keď bolo video zverejnené na sociálnych sieťach, kancelárii šerifa prišlo niekoľko tipov. Muž na videu je Brady Cooper z Glenburnu. Obvinený bol z dvoch protizákonných činov a vyšetrovanie pokračuje,“ uvádza sa bližšie vo vyhlásení.

K celej veci sa vyjadril aj Dana White. „Fakt si niekto myslí, že sa vláme ku mne domov a ja tam nebudem mať kamery? Musel to byť idiot,“ smial sa na tlačovej konferencii počas ďalšieho vydania Contender Series. „Je to šialené. Usudzujem, že ma chcel vykradnúť. Bola tam moja sestra s jej manželom. Chlapík sa snažil vykopnúť dvere, potom si všimol kameru a chcel ju dať dole. Zazvonil, splašil sa a ušiel,“ opisoval večer, kedy malo k pokusu o vlámanie dôjsť.

Vinník si v tomto prípade vybral naozaj veľmi zlú obeť. „Chalan, ktorý sa mi stará o dom, mi zavolal o 4:30 ráno. Povedal mi, čo sa stalo. Získali sme video a polícia ho chcela zverejniť ráno. Povedal som si, kašlite na to, urobím to ja a hneď. Ten, čo sa chcel ku mne vlámať, sa cez noc stal celebritou. Potom mi zavolal šerif a povedal mi, že ho majú,“ dodal šéf najväčšej MMA organizácie na svete.

Zdroj: MMA Junkie, autor