Dana White šokoval slovami o smrti svojich rodičov: Keď umierali, necítil som smútok

Zdroj: UFC

Prezident UFC Dana White otvorene prehovoril o jednom z najťažších období svojho života. Hlavný muž najväčšej MMA organizácie na svete reflektuje to, ako prišiel o svojich rodičov. Počas náročného obdobia existencie údajne necítil takmer vôbec nič.

Nie je tajomstvom, že Dana White mal so svojimi rodičmi komplikovaný vzťah plný vzostupov a pádov. V exkluzívnom rozhovore so známym moderátorom Piersom Morganom sa na túto tému otvoril a nebral si, tak ako je u neho zvykom, servítku pred ústa. „Neprial som nikomu z nich nič zlé, keď však moji rodičia umierali, necítil som smútok. Budem k vám úprimný, nemal som vtedy takmer žiadne pocity,“ na prekvapenie mnohých prehlásil na úvod.

„Neberte to zle, staral som sa o svojho otca, presťahoval som ho do Maine a umiestnil som ho tam spolu so zvyškom jeho rodiny. A potom moja mama, s tým som nemal vôbec nič, všetko bolo pod palcom jej rodiny,“ prezrádza šéf UFC, pričom jedným dychom dodáva, že po smrti svojej matky nie je s jej časťou rodiny dodnes v akomkoľvek kontakte.

Dana White vychováva so svojou dlhoročnou manželkou Anne tri deti – Savannah, Aidan a Dana III. Chce však byť úplne iným rodičom, akých v detstve zažil on. „Naučili ma veľa o tom, čo ako rodič nechcem robiť, kým nechcem byť. Teraz, keď sú obaja preč, zrejme nastal správny čas. Som vyrovnaný so všetkým, čo sa v minulosti udialo a sústreďujem sa na svoj deti. Istým spôsobom som svoj vzťah s rodičmi hodil za hlavu,“ priznáva 54-ročný rodák z Connecticut.

Z náročnej životnej etapy si vzal ponaučenie a práve táto skúsenosť z neho spravila človeka, akým dnes je. „Niet pochýb o tom, že to, kým som a to, čo ma poháňa, pochádza od môjho vzťahu s rodičmi. Necítim sa zle ohľadom spôsobu, akým som vyrástol. Nič by som nezmenil, inak by som nebol človekom, akým som dnes a to je fakt. Som tu pre moje deti a poskytnem im všetko, čo kedy budú potrebovať. Môj otec ma naučil, aké je to, keď otec nie je doma a aké je to nemať po ruke človeka, ktorého potrebujete. To svojím deťom nikdy neurobím,“ dodal Dana White, prezident najprestížnejšej MMA organizácie sveta UFC.

Zdroj: Mirror, autor