Dana White priniesol čerstvé informácie o návrate Conora McGregora! Prečo podľa neho Ír stratil motiváciu?

Zdroj: YouTube.com/UFC

Conora McGregora (22-6) sme naposledy videli v klietke pri dvoch prehrách s Dustinom Poirierom (29-8) ešte v roku 2021. Nedávno sa objavil ako tréner v najnovšej sérii The Ultimate Fighter. Tradičným vyvrcholením tohto projektu mal byť stret koučov, čeliť teda mal Michaelovi Chandlerovi (23-8). Všetko však nasvedčuje tomu, že to tak skoro nebude.

Dlhé mesiace sa riešilo, že návrat Conora McGregora sa s veľkou pravdepodobnosťou uskutoční ešte tento rok. Ír síce nestihol prejsť dopingovými testami do stanoveného dátumu, no kvôli jeho hviezdnemu statusu sa hovorilo o výnimke, ktorá by mu to zaručila. Svoju hviezdu chcel v aktuálnom roku vidieť zápasiť aj Dana White. 

Prezident UFC však v rozhovore s Piersom Morganom sklamal mnohých fanúšikov kontroverzného Íra. Podľa jeho slov bývalého dvojnásobného šampióna tak skoro v klietke neuvidíme. „Opäť trénuje, no očakávam, že ho uvidíme bojovať až v budúcom roku,” vlial opäť viac svetla do tejto témy šéf najprestížnejšej organizácie na svete.

Dana White sa v obsiahlom rozhovore vyjadril tiež k strate motivácie Conora McGregora zápasiť po tom, čo sa dostal na výslnie: Ak zarobíte určité množstvo peňazí, je náročné byť opäť tak hladným, ťažko pracujúcim a oddaným športu alebo čomukoľvek inému ako predtým. Peniaze zmenia všetko a Conor zarobil veľké peniaze. Nemyslím to zle. Je to fakt,” predostrel svoj pohľad.

Zdroj: MMA Junkie, autor