Oktagon odhalil ďalšie súboje: Vieme, s kým sa stretnú najväčší favoriti Game Changeru!

Po prvom odhalenom zápase, o ktorom sa viac dočítate tu, prichádza Oktagon s ďalšími dvoma zaujímavými duelmi. V prvom z nich sa stretne najlepší maďarský fighter a veľký tvrďák, Maté Kertész (13-4). Toho sme mali možnosť vidieť v mnohých dychberúcich zápasoch, v ktorých neraz ukázal svoje srdce bojovníka a neskutočnú kondíciu.

Do cesty sa mu tentokrát postaví najväčší favorit podľa stávkových kancelárii a bývalá svetová #14 welterovej váhy, John Hathaway (18-2). Práve o ňom sa vedú aj medzi fanúšikmi najväčšie debaty ako o možnom víťazovi či finalistovi. Pre bývalého zápasníka UFC to bude od reštartu jeho kariéry druhý zápas. V tom prvom porazil na turnaji Oktagon 36 Andreho Ricarda Chavesa Santosa (11-6).

V rámci ďalšieho ohláseného zápasu sa môžeme tešiť na bývalého najdlhšie kraľujúceho šampióna welterovej váhy v Oktagone, Davida Kozmu (30-12). Ten je podľa kurzov na celkového víťaza pyramídy hneď za Johnom Hathawayom a práve ich súboj je to, čo si želá vidieť mnho fanúšikov. V osemfinále však čaká na Davida iný súper, ktorým bude Poliak Lukasz Siwiec (8-1).

Ide o poľského kráľa welterovej váhy v organizácii Babilon a známy je predovšetkým svojou skvelou prácou na zemi. Všetky jeho víťazstvá vybavil pred limitom a nikdy sa nedostal do poslednej sekundy zápasu.

Stále nám zostáva niekoľko zaujímavých bojovníkov, ktorí nepoznajú svojho súpera. Na ohlásenie ďalších dvojíc tak netrpezlivo čakáme.

Zdroj: Nejaky zdroj