Ďalší úspech Veroniky Zajícovej: Mladá kráska už medzi 25 najkrajšími Češkami!

Zdroj: Instagram/@zajicovafighter

Darí sa jej na každom fronte. Perspektívna česká bojovníčka Veronika Zajícová má stále iba 19 rokov, ale na konte už niekoľko veľkých úspechov. Okrem športovej sféry sa nedávno odhodlala prihlásiť do súťaže krásy a zjavne spravila dobre. Porotcovia ju opäť poslali do ďalšieho kola.

Ešte v novembri 2021 bola talentovaná Češka súčasťou nepríjemnej nehody. Pri ceste domov z tréningu ju na priechode zrazilo auto, z čoho vyviazla s komplikovanou zlomeninou nohy, zranením stavcov a prasknutou lebkou. Ani tieto nepríjemnosti nezastavili jej sľubne rozbehnutú kariéru a realizovať sa začala aj v iných smeroch.

Počas svojej športovej cesty už dokráčala k európskemu titulu v MMA. Stala sa takisto vicemajsterkou kontinentu a českou šampiónkou v boxe. Iba v júni ocenilo jej iniciatívu rodné mesto, keď získala ocenenie Osobnosť Krnova roku 2022.

Veronika Zajícová je aktívna takisto na sociálnych sieťach. Častokrát rada prezentuje svoje vyšportované telo. Pomerne nedávno sa vrhla na kariéru modelingu a úspechy už začína žať aj v tomto smere. Na súťaži Miss Českej republiky najskôr uspela na castingu a vo štvrtok ju porotcovia posunuli do ďalšieho kola.

Aktuálne sa preto môže popýšiť tým, že patrí medzi 25 najkrajších žien krajiny našich západných susedov. A keďže je stále v hre, výsledok môže byť ešte úspešnejší. „Myslím, že nás zasa čakajú rozhovory a promenády v šatách a plavkách. Každopádne sa na to veľmi teším, pretože je to opäť skvelá skúsenosť s niečím iným. Pokiaľ sa dostanem medzi najlepšiu dvanástku, budem najšťastnejšia na svete,“ rozrozprávala sa o svojich ambíciách pre Nova Sport.

Popri všetkých povinnostiach nezabúda ani na kariéru MMA. Po úvodných dvoch profesionálnych zápasoch má vyrovnané skóre 1-1. V ďalšom dueli sa predstaví na turnaji RFA 12 v Považskej Bystrici. Meno oponentky, ktorej bude 9. septembra čeliť, nateraz odhalené nebolo.  

Zdroj: MaxMMA.sk