Konflikt na českej MMA scéne: Mikulášek vymyslel pre Cvernu prezývku!

Zdroj: Instagram.com/vasekmikulasek_

Alex Cverna (10-3) posiela ostré odkazy Václavovi Mikulášekovi (9-12). Dostane príležitosť, aby ho mohol zbiť v rámci organizácie Clash of the Stars? „Cverminátor“ si v aktuálnych vyjadreniach neberie servítku pred ústa a je naozaj osobný. „Baba Jaga“ mu odpovedá sebe vlastným spôsobom.

Cverna sa naposledy predstavil v boxerskom ringu, na turnaji Fight Night Challenge 5 v Bratislave prehral s Matejom Királym. Člen ťažkej váhy však už vzhliada k ďalšiemu meraniu síl. Do úvahy pripadá Václav Mikulášek, čerstvá akvizícia organizácie Clash of the Stars. „Nemám rád, keď si niekto vymýšľa. Ja som síce niekedy do zápasu nenastúpil, ale boli k tomu okolnosti, ktoré mi to nedovoľovali,“ uviedol jeho slová český portál MMA Shorties v aktuálnom interview.

Zápas Cverna vs Mikulášek?

„Nemám dvadsať rokov, aby som sa musel obhajovať a dávať argumenty. Nemám na to už nervy, Mikulášek ma označil za ´Nenastupinátora´. Ja som bol pritom pripravený ho zmlátiť a poslať mu tie jeho nové zuby späť do Turecka. Tomáš Le Sy o tom vie,“ odvolal sa český bojovník na promotéra COTS.

Mikulášek vraj mal bojovať s Cvernom v úvode budúceho kalendárneho roka, konkrétne 27. januára 2024. „Le Sy mi ponúkol Mikulášeka 27. januára, tak som to zobral, že ideme na to. Pred niekoľkými dňami sme mali stretnutie a išiel som podpísať zmluvu. Potom to celé padlo, Mikulášek si vybral ´Žraloka´. Ja som s ním chcel ísť. On urobil, čo urobil, pretože sa ma bál, nech si to užije,“ prezentuje svoj názor niekdajší člen československej organizácie OKTAGON MMA, ktorý okrem zmiešaných bojových umení inklinuje aj k boxu.

„Baba Jaga“ nie je typom človeka, ktorý by mlčal, keď do neho niekto verejne rýpe. „Alex, komu ty chceš rozbiť zuby? Však sa toho ani nedotkneš. Veľa hovoríš a málo robíš. Šancu máš, ale do Ostravy prísť nechceš. Nie si v pozícii ako ja. Budeš zápasiť tam, kde chcem ja, alebo vôbec. Je to jednoduché. Si na rade a čakáš,“ uviedol rodák z „najtvrdšieho mesta“ v republike, ktorého po pôsobení v OKTAGONe čaká nová kariérna etapa v rámci Clash of the Stars.

Zdroj: MaxMMA.sk, MMA Shorties, autor JV