Čo sa to deje? Klein musí tesne pred zápasom v UFC riešiť nepríjemné problémy!

FABRIQ MMA.

Asi neexistuje bojovník, ktorý by bol pár dní do zápasu rád za to, že sa mu zmení súper. Celé týždne sa pripravujete na konkrétneho človeka, na jeho štýl, v tréningu si nacvičujete rôzne veci, čo by práve na neho mohli fungovať. Avšak zdá sa, že Ľudovíta Kleina (20-4-1) postihla skoro týždeň do ďalšieho vystúpenia v prestížnej UFC práve táto nepríjemnosť.

Len čo pred pár týždňami vyplávala na svetlo sveta informácia o ďalšom súboji slovenského reprezentanta v americkej UFC, mnohí sa potešili. Zverenec Jána Hudáka dostal síce azda najnáročnejšieho súpera v kariére, Joela Álvareza (20-3), no s tým prišla aj obrovská šanca ukázať svoje schopnosti najvyššiemu vedeniu organizácie.

Keď sa postupom času zmenilo miesto konania duelu zo Saudskej Arábii na turnaj v Las Vegas, zdalo sa, že nepríjemnosti Slováka skončili. Avšak nie je tomu tak. Ako dnes informoval renomovaný reportér MMA Marcel Dorff, rodák z Nových Zámkov rieši ďalší problém. Duel s Álvarezom je zrušený. „Bolo mi povedané, že (vo vedení UFC) chcú udržať Ľudovíta Kleina na podujatí UFC Vegas 87, ale zápasiť s Joelom nebude,“ napísal Dorff na X.

Zaujímavosťou celej situácie je fakt, že sám Álvarez pridal vo štvrtok na Instagram krátky príspevok, v ktorom oznámil, že sa namiesto 2. marca v UFC ukáže až 27. apríla. V tejto chvíli nie je jasné, z akého dôvodu je duel so Španielom zrušený, alebo to, proti komu by mal Klein nastúpiť.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk