Čo bude s Kleinovým zápasom? UFC údajne odložilo marcový turnaj, dôvod vás prekvapí!

Instagram.com/lajosko.klein

Ide o turnaj, na ktorom sa mal predstaviť slovenský bojovník Ľudovít Klein (20-4-1). Galavečer UFC Fight Night 238 mal byť historickou prvou zastávkou giganta MMA v Saudskej Arábii. V utorok nad ránom SEČ ale vyšli na povrch správy, že by sa podujatie naplánované na začiatok marca, nemuselo uskutočniť tak, ako bolo zamýšľané.

Ako informoval renomovaný reportér Ariel Helwani vo svojej pravidelnej šou The MMA Hour, premiéra UFC v Saudskej Arábii by sa mala odložiť. Podujatie pôvodne naplánované na 2. marec by malo prebehnúť v inom termíne.

Podľa Helwaniho informácií boli predstavitelia zo Saudskej Arábie nespokojní so zložením karty, na ktorej očakávali viac zvučnejších mien. UFC pritom za to, že sa v krajine kráľa Salmána bin Abd al-Azíza predstaví, malo obdržať čiastku dvadsať miliónov dolárov.

Najväčšia svetová organizácia zmiešaných bojových umení pre túto chvíľu neoznámila odloženie turnaja. Ako píše portál MMAJunkie s odvolaním sa na tri nezávislé zdroje, s informáciami nie sú doposiaľ oboznámení ani samotní bojovníci. Turnaj UFC Fight Night 238 má naviac aj slovenskú stopu, keď sa na ňom má predstaviť Ľudovít Klein v zápase proti Joelovi Álvarezovi (20-3).

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk