Cage girl z UFC pútala na festivale pozornosť outfitom: Odvážny výstrih!

Zdroj: Instagram/@ariannyceleste

Arianny Celeste, ktorá pracuje ako cage girl v prestížnom UFC, o sebe dala vedieť na hudobnom festivale Lollapalooza. Podujatie sa konalo v americkom Chicagu. Nádherná 37-ročná modelka zaujala outfitom, vďaka ktorému z nej niektorí okoloidúci nedokázali spustiť oči.

Arianny, ktorá sa preslávila nielen ako octagon girl v UFC, ale aj ako modelka či súčasť časopisu Playboy, vzbudila pozornosť na festivale Lollapalooza. Známa 37-ročná rodáčka z Las Vegas v americkom štáte Nevada sa totiž v Chicagu prezentovala vyzývavým kovbojským outfitom. Mužskú časť publika zaujal najmä odvážny výstrih. Fotografie z festivalu následne zverejnila na svojom profile na Instagrame.

Spomedzi cage girls sveta MMA patrí medzi najpopulárnejšie. V tejto chvíli ju na sociálnych sieťach sleduje viac než 3,1 milóna fanúšikov. V minulosti sa Celeste preslávila svojou reakciou na Alistaira Overeema počas váženia pred turnajom UFC 191. Video sa okamžite stalo virálnym a internetom sa šírilo rýchlosťou blesku.

Američanka medzi hanblivé typy rozhodne nepatrí. Pikantnými snímkami zásobuje svojich sledujúcich prakticky na pravidelnej báze. Svoje telo už vystavila taktiež pred objektívy mnohých svetových modelingových časopisov. Nie nadarmo si častokrát pýta prívlastok najkrašej nositeľky tabuľky s číslom nadchádzajúceho kola.

Zdroj: The Sun, autor