Bývalý bojovník UFC do Clash of the Stars? Mikulášek šokoval veľkou výzvou

Zdroj: Clash of the Stars

Václav Mikulášek (9-13) nepochybne patrí medzi najznámejšie tváre česko-slovenskej bojovej scény. Dlhú dobu bol súčasťou organizácie OKTAGON MMA, no tam jeho púť skončila na konci roka 2023. Následne viacerých fanúšikov zaskočil podpismi s kontroverzným Clash of the Stars a RFA. Nuž, teraz opäť prekvapil. Na exhibičný zápas vyzval veľké meno. O koho teda ide?

Projekt Tomáša Linha Le Syho (4-3) neustále naberá na popularite, a tak priťahuje čoraz atraktívnejšie osobnosti. Hoci na seba väčšinou narazia rôzne internetové celebrity, diváci nie sú ochudobnení ani o pár kvalitných súbojov. Azda najskúsenejším bojovníkom v Clashi je spomínaný „Baba Jaga“, ktorý v januári absolvoval úspešný debut proti „Žralokovi“ a 22. júna ho pod špeciálnymi pravidlami čaká Sandro.

Ešte pred zdolaním druhej prekážky si však ostravský rodák brúsi zuby na ďalšieho súpera. Do tretice pritom netúži po nikom z domácej scény. „Je tu Ír, ktorý mláti chlapcov v organizácii FAME. Existuje vraj možnosť ho dotiahnuť k nám,“ priznal Mikulášek v rozhovore pre Clash a ďalej v priamom odkaze konkretizoval, koho má na mysli: „Ako sa máš ‚Stormin‘? Nemyslím, že ťa vkuse baví biť tých cirkusantov vo FAME. Oni pre teba nie sú výzva. Ja som tu a podľa mňa som pre teba výzva. Neboj sa, bude to zábava. Poďme do toho.“

Z týchto slov je všetkým jasné, že 36-ročný zápasník chce v klietke naraziť na ostrieľaného Normana Parkeho (32-7-1). Už len na základe skóre možno konštatovať, že mu nechýba sebavedomie. Ak by to ale vyšlo, boli by sme svedkami mega zápasu. „Stormin“ totiž pred prechodom na exhibičné duely patril k najväčším hviezdam KSW a na svojom konte má dokonca aj päť výhier z deviatich súbojov v najlepšej organizácii sveta UFC.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: Instagram/@clashofthestars, Autor: Kamil Schreiber