Bývalý bojovník UFC chcel pred klubom uškrtiť muža! Skončil v rukách polície

Jason Miller (zdroj: IG/mayhemmiller)

Jason Miller (24-10) dal o sebe po dlhšom čase vedieť, avšak nie vďaka výkonu v klietke. Dnes už bývalý americký MMA bojovník s prezývkou „Mayhem“ sa mal dostať do problémov so zákonom v meste Los Angeles v štáte Kalifornia. Polícia ho obvinila zo škrtenia muža, s ktorým mal konflikt pred jedným z nočných klubov.

Rodák zo Severnej Karolíny má dnes už 42 rokov, pričom v UFC sa naposledy predstavil v roku 2012. Posledný profesionálny MMA zápas absolvoval ešte v máji 2016. Aj napriek tomu, že už je na športovom dôchodku, vzbudzuje pozornosť médií. Skôr však v negatívnom svetle.

„Mayhem“ mal byť zadržaný políciou v meste Los Angeles po tom, čo sa dostal do potýčky s cudzím mužom okolo piatej ráno. Ku všetkému malo dôjsť v časti West Hollywood. Ochrancovia zákona Jasona Millera dolapili a odviedli na stanicu, kde strávil šesť hodín. Následne ho prepustili na slobodu.

Autor 34 profesionálnych MMA duelov sa mal dostať do problémov so zákonom po tom, čo si najprv vymieňal vulgarizmy s iným dospelým mužom. Vzápätí ho začal škrtiť, kvôli čomu musela pohotovo zasiahnuť bezpečnostná služba. Pred príchodom policajných zložiek ešte Američan stihol opustiť miesto činu.

Do nočného klubu, pred ktorým ku všetkému malo dôjsť, sa však vrátil o deň neskôr. Zástupcovia Úradu šerifa Los Angeles County boli do podniku okamžite privolaní a rodáka zo štátu Georgia predviedli na vypočutie, po ktorom ho pustili na slobodu. Reporty z USA pojednávajú o tom, že po konci profesionálnej športovej kariéry vedie život, ktorý ho často dostáva do nepríjemných problémov.

Zdroj: MMA Fighting, autor