Budem späť, odkazuje Gábor Boráros: Na maďarský trh prichádza s vlastnou organizáciou

Zdroj: Instagram/Gabor Boraros

Od dlho rozoberaného zápasu na turnaji FABRIQ 2 už prešlo viac ako päť mesiacov. Gábor Boráros (20-10-1) sa vtedy mal dopustiť údajného tipérskeho podvodu a prípad dokonca riešila polícia. Organizácie, pod hlavičkou ktorých zápasil, mu vystavili dočasnú stopku až do vyriešenia celého incidentu. Samotný bojovník sa po dlhšej odmlke ozval so zaujímavými plánmi.

Víťaz prvej série šou Oktagon Výzva sa nedávno ozval fanúšikom prostredníctvom svojich sociálnych sietí. „Áno, priatelia, budem späť,“ napísal, k čomu pridal aj text v maďarskom jazyku: „Musíš byť schopný žiť so všetkými svojimi problémami a zomrieť so všetkou svojou silou.“

Gábor Boráros podľa všetkého dlhšiu dobu pracoval na niečom, čo akuálne začína propagovať. Na MMA trh prichádza so svojou vlastnou organizáciou Combat X. V nej by mal byť pravdepodobne hlavnou tvárou spolu s Őzem Balázsom.

Najnovšie promo video navyše nasvedčuje, že v klietke by sa mohol časom objaviť aj samotný 31-ročný bojovník. Okolo celého projektu nateraz nie je dostatok informácií, avšak bude zaujímavé sledovať, či sa kariérna etapa Borárosa spojená s organizáciou OKTAGON MMA nadobro uzavrie. Isté je, že už čoskoro sa naskytne možnosť vidieť ho v doposiaľ nepoznanej pozícii na premiérovom turnaji maďarskej ligy.

Naplánovaný je na 30. september a už poznáme aj zloženie prvého zápasu. V klietke sa stretne maďarský zápasník Benjamin Molnár (8-8) a Honduračan Jorge Garcia Urbina (13-11). Celé podujatie bude hostiť vyše 60-tisícové maďarské mesto Zalaegerszeg.

Zdroj: Gábor Boráros, autor