Bude Losene Keita súčasťou nového Tipsport Gamechangeru?

Paradeiser a Keita (zdroj: OKTAGON MMA)

Belgický šampión OKTAGON MMA Losene Keita (12-1) je naďalej spájaný s účasťou v projekte Tipsport Gamechanger. V druhej sérii miliónovej pyramídy na seba v európskej lige majstrov MMA nastúpia bojovníci z ľahkej váhy. Bude medzi nimi aj populárny „The Black Panther“?

Držiteľ opasku perovej váhy v OKTAGONe má skúsenosti aj s ľahkou váhou, preto tento krok logicky prichádza do úvahy. „Ľahkú váhu chodil. Zbil Ronyho aj Bukiho“v 70-ke,“ rozhovoril sa o Keitovi a jeho pôsobení vo váhovej kategórii do 70 kilogramov spolumajiteľ československej organizácie Ondřej Novotný.

‚„Akurát teraz zistil, že dá aj 66-ku. Nie je to nič, čo by nejako vybočovalo a myslím si, že pokojne môže ísť aj ľahkú váhu. Ak ho v Tipsport Gamechanger uvidíme, budeme všetci radi,“ poskytuje jeden zo zakladateľov rýchlo napredujúcej organizácie svoj pohľad na možnú Keitovu účasť v unikátnom projekte v českom podcaste s názvom Hype-Cast.

Ak by ale Belgičan skutočne zostavu európskej ligy majstrov MMA doplnil, pravdepodobne by nemohol obhajovať svoj opasok. „Tam by sme urobili nejaký dočasný titul. Je to premenlivé, človek sa musí prispôsobiť. Je potrebné to vyjednať, vymyslieť znovu a inak. Dá sa kormidlovať tým smerom, ktorým ide hlavný prúd tohto športu,“ myslí si jeden z hlavných mužov OKTAGON MMA.

Druhá séria miliónovej pyramídy Tipsport Gamechanger začne v marci. V tejto chvíli je teda ešte dostatok času na to, aby sa „The Black Panther“ rozhodol. Už teraz je isté, že v projekte, ktorý bude zameraný na ľahkú váhu, nastúpia mená ako Ronald Paradeiser (18-8), Akonne Wanliss (7-2) či Vladimír Lengál (12-0).

Viac noviniek, informácií, videí a zaujímavostí zo sveta zmiešaných bojových umení nájdete na MAXMMA.sk.

Zdroj: MaxMMA.sk