Bryczek prilial do ohňa, z cintorína poslal Pirátovi varovanie: Pracoval som tvrdo, nakopem ťa

Zdroj: Oktagon MMA

Celou scénou očakávané podujatie organizácie OKTAGON MMA na pražskej Štvanici sľubuje svojim fanúšikom ďalšie lákavé divadlo. Okrem jedinečnej atmosféry ponúkne najmä množstvo skvelej akcie priamo v klietke. Prispieť by určite mal aj súboj medzi Samuelom „Pirátom“ Krištofičom (16-5) a Robertom Bryczekom (16-5). Poliak už svojmu najbližšiemu oponentovi poslal rázny odkaz.

Bojovník žijúci v meste Bielsko-Biala nespoznal trpkú chuť prehry ani v jednom z ostatných štyroch vystúpení. Naposledy nedvihol ruky na znak víťazstva v novembri 2021, keď ho zdolal Zdeněk Polívka (8-7). Odvtedy si ale zakaždým pripísal ukončenie protivníka už v prvom kole. Na zozname čerstvých skalpov má aj krajana Mateusza Strzcelczyka (14-14-1).

Bryczek sa predstavil aj na májovom turnaji OKTAGON 43, kde sa po necelých troch minútach stal jeho obeťou Lee Chadwick (15-5). V hlavnom meste Česka ho čaká duel uchádzačov o titulový duel v strednej váhe, ktorej opasok vlastní Patrik Kincl (27-10).

„Mojím ďalším súperom bude Pirát. Zápas je pre mňa dôležitý ako každý iný. Tlačím sa na hranice mojich možností, budem pripravený na 100 %. Je to šoumen, v Česku a na Slovensku je veľkou hviezdou. Mňa to ale nezaujíma, ja ukážem svoje schopností v klietke,“ odkazuje v epizóde relácie NA DOHLED z produkcie OKTAGON MMA pred blížiacim sa meraním síl.

Zástupca poľského sveta zmiešaných bojových umení značne upozorňuje na fakt, že jeho ďalšia prekážka je iba rada stredobodom pozornosti. „Rád sa predvádza, v boji tieto veci neznamenajú nič. Budeme tam len ja a on. Ako zápasníka ho hodnotím na šesť alebo sedem z desať. Nechcem ho znevažovať, ale jeho technika a schopnosti sú na nízkej úrovni. Vidím dosť medzier na to, aby som to využil,“ vysvetlil.

Svojskému Slovákovi poslal varovanie z varšavského vojenského cintorína. Pripomína tým, že jeho domovina je zemou bojovníkov. „Pirát, dúfam, že na Štvanici budeš pripravený. Pracoval som veľmi tvrdo a nakopem ti zadok,“ odkázal.

Jeden pred časom spomenul, že súper preňho nie je misiou, ale iba prekážkou. Druhý vraví o čase na splatenie dlhu z minulosti. Obaja majú rovnaké profesionálne skóre. Očividne si majú čo povedať v klietke i mimo nej. Praha sa tak môže tešiť na predstavenie, ktorému nebudú chýbať emócie, nezlomnosť a chuť zabezpečiť si miesto v bitke o opasok.

Zdroj: Oktagon MMA, MaxMMA.sk, autor