Bratislava privíta hviezdy česko-slovenského boxu: Na konci roka v ringu Tankó, Ducár, Mišalko, Koller či Zábojník!

Zdroj: Patron Boxing

Už 30. decembra sa v bratislavskom Dome Športu predstaví boxerská jednotka medzi organizáciami v Česko-Slovensku. Ďalší atraktívny turnaj organizácie Patron Boxing s názvom THE RING 9 prinesie očakávaný titulový súboj! V hlavnom zápase večera pritom nebude chýbať držiteľ medzinárodného opasku prestížnej organizácie WBC. Najúspešnejší český boxer a špeciálne cvičený policajt v jednom Vasil Ducár. Preveriť sa ho pokúsi známy účastník šou Love Island z Brna, ktorým je známy aj ako lámač ženských sŕdc, Sandro Jandejsek.

Medzi zápasníkmi figurujú aj najznámejšie mená slovenského boxu. Chýbať nebude domáci šampión Viliam Tankó. Slovenské farby bude hájiť aj boxer a raper v jednom, ktorého si fanúšikovia môžu pamätať z turnajov Fight Night Challenge Marián Mišalko.

Domáci Gobola gym do boja posiela Jozefa „Doda“ Kollera. Majster Slovenska sa už stihol predstaviť v organizácii Fight Night Challenge, kde stihol poraziť skúseného Dávida Zolda.

Na karte THE RING 9 sa nachádza aj jeden z najlepších boxerov domácej scény Zsolt Osaďan. Rodák z Lučenca je slovenským a poľským šampiónom. Zničil z 27 až 25 súperov, z čoho rozdal neskutočných 16 knokautov. Jeho súperom bude Ondřej Toman z Brna, ktorý je v česko-slovenských ringoch neporazený (5-0). Pre Tomana to bude rozhodne jeden z najťažších zápasov doterajšej kariéry!

Ducár patrí medzi najvzácnejšie bojové artikle na scéne českého boxu. Na konte má 14 profi-triumfov z čoho 10-krát súperov poslal k zemi pred limitom. Fanúšikovia si ho môžu pamätať aj zo zápasov v MMA, či v kickboxe. Vasil je policajt slúžiaci v špeciálnom policajnom zbore URNA. Čo je jednotka vycvičená na riešenie obzvlášť nebezpečných situácií. Box je jeho športovou láskou a predviesť to bude chcieť naplno na konci roka v hlavnom meste Slovenska!

Sandro si svoju šancu vyslúžil fantastickým domácim skóre. Nastúpil proti siedmim oponentom a získal sedem triumfov. Aj preto sa očakáva, že by uznávaného šampióna mohol vytrápiť.

V súboji o opasok kráľa poloťažkej váhy sa predstaví neporazený Tomáš Ivachov (11-0). Borca pôsobiaceho v anglickom Bradforde preverí česká jednotka Tomáš Adámek (32-22-1). Obľúbený český pästiar je českým šampiónom, ktorý sa stal v roku 2015 vo Francúzsku i medzinárodným šampiónom prestížnej WBF.

Lístky na boxerský mega-event THE RING 9 si môžete zakúpiť už teraz na stránke www.patronboxing.cz.

Zdroj: MaxMMA.sk