Bledá zabojuje o prvú výhru v UFC už tento víkend: Akú výhodu odhalil jej tréner?

Zdroj: Instagram.com/bleda_tereza

Tereza Bledá (6-1) sa už o pár dní objaví vo svojom druhom zápase v UFC. Jej premiéra nedopadla na výbornú, keďže ju súperka Natalia Silva (15-5) v treťom kole tvrdo ukončila. Jej tréner André Reinders si myslí, že počas aktuálneho tréningového procesu odstránili jednu zásadnú chybu, ktorá jej prehru z veľkej časti spôsobila.

“Tereze sa darí skvelo a piluje svoje prednosti, ale zlepšuje sa aj vo svojich slabších stránkach. Hlavné je, že teraz je skvelo pripravená po mentálnej stránke. V minulom zápase nebola a to sa na nej podpísalo. Tlak a stres zohral rolu. V tomto bude v nasledujúcom zápase obrovský rozdiel“, zakončil André Reinders pre sport.cz

Reinders si myslí, že prostredie v UFC bude pre Bledú už celkovo príjemnejšie a známejšie a okrem toho potvrdil, že na zápas letí aj mentálny kouč Marian Jelínek. Česká zápasníčka sa v klietke stretne s Gabriellou Fernandez (10-2), ktorá má na svojom konte v UFC rovnako jeden zápas a jednu porážku. Brazílčanka ešte nebola vo svojej kariére ukončená a možno práve Bledá bude prvá, ktorej sa to podarí.

Zdroj: Sport.cz