Berie Limu na ľahkú váhu? Magard posiela promotérom Oktagonu jasný odkaz

Zdroj: Instagram.com/jonasshark

Jonas Magard (14-5) sa na Štvanici stretne s nebezpečným Brazílčanom Felipe Limom (11-1). Ten okrem svojho prvého profesionálneho zápasu neokúsil trpkú chuť prehry. V očiach aktuálneho šampióna Oktagonu však ide zjavne o „ľahký“ zápas. Podľa jeho najnovších vyjadrení berie tento súboj ako predom vyhratý a sústredí sa viac na to, čo príde potom.

Hneď po výhre nad Limom by sa chcel stretnúť v ďalšej obhajobe titulu v bantamovej váhe s Antunom Račićom (27-11). Chorvátsky zápasník mal byť Magardovým súperom už na spomínanej Štvanici, no kvôli zraneniu nebol schopný do zápasu nastúpiť.

„Ondřej a Palo, mohli by sme dohodnúť nový dátum súboja s tým „party killerom“ Antunom. Čo tak Frankfurt?“, znelo vyjadrenie Jonasa Magarda na jeho sociálnych sieťach. S Račićom by sa tak rád stretol 16. septembra na Oktagone 46.

Stále však netreba zabúdať na skúseného Limu, ktorý môže na Štvanici prekvapiť a na zápas sa už skutočne teší. „Som moc šťastný, že sa konečne môžem stretnúť s Magardom v súboji o titul. Rozhodne sa nechystám túto príležitosť premárniť. Budem novým šampiónom Oktagonu a fanúšikom ukážem skvelú show. Mal som síce zranenie, ale nešlo o nič vážne. Som pripravený a nemôžem sa dočkať zápasu,“ znelo vyjadrenie Felipeho Limu pre MMA Shorties.

Zdroj: Instagram.com MaxMMA.sk