Baba Jaga ostro reaguje na výzvu Vlčeka: Nechám ho vyžrať si to h*vno, ktoré napáchal!

Zdroj: Instagram.com/vasekmikulasek_

Zbyněk Vlček sa iba pred niekoľkými dňami vyjadril, že by si vo svojom prvom profesionálnom MMA súboji rád zmeral sily s Václavom Mikuláškom (9-12). „Baba Jaga“ s účinkovaním nateraz stále amatérskeho zápasníka na pôde OKTAGONu príliš nesúhlasil. Dvojica si nepriamo posielala odkazy a zdá sa, že tento spor by napokon mohol vyvrcholiť priamo v klietke.

Zbyněk Vlček, bývalý účastník reality šou Love Island, sa nechal v podcaste UPPERCUT počuť, že ohlásenie jeho zápasu v OKTAGONe sa nepáčilo mnohým profesionálnym zápasníkom. Debutový súboj sa však kvôli zdravotným problémom napokon nekonal. Čech sa ale svojej premiéry nehodlá vzdať a rád by si v nej zmeral sily s Václavom Mikuláškom.

Ten mal pod príspevok, ktorý informoval o zápase medzi Vlčekom a Törökom (4-8) pridať smejúcich sa emotikonov. „Vadí mi, že sa musel hneď obuť do mladého chlapca, ktorý si ide za svojím snom. Keď už niečo takéto medzi nami vzniklo, tak by sa to malo ukončiť v klietke. Ja by som s ním zápas určite vzal,“ prezradil v podcaste Vlček.

Netrvalo dlho a na túto výzvu reagoval v rozhovore pre kaocko.cz samotný Baba Jaga“. „Ak má na to gule, ideme do toho. Zbyňo, popros Ondra a vidíme sa v Ostrave. Prestaň mi utekať a hlavne už žiadne keci. Nenechám si nadávať do zmrdov od zasranov z jeho gymu. Som tu a čakám. Ak si myslíš, že sa pred niekým skloním alebo že uhnem, tak na to rovno zabudni. Nechám ho vyžrať si to ho*no, ktoré týmto urobil,“ štipľavo odvetil svojmu potenciálnemu nadchádzajúcemu konkurentovi Václav Mikulášek.

Rodák z Ostravy sa navyše vyjadril, že Vlčkovi nič zlé nepovedal a nechápe, prečo sa obúva do jeho zápasu proti Kokymu na turnaji FABRIQ MMA. Tiež priznal, že na turnaji v Ostrave by sa mal s určitosťou objaviť a ak by duel s Vlčkom nedopadol, je pripravených niekoľko ďalších mien.

Zdroj: kaocko.cz, autor