Attila Végh reaguje na špekulácie ohľadom fyzickej premeny pred odvetou zápasu storočia!

OKTAGON MMA.

O menej než tri týždne to vypukne. Po takmer piatich rokoch sa českí a slovenskí fanúšikovia zmiešaných bojových umení konečne dočkajú odvety „Zápasu storočia“. Súboj dvoch legiend alebo ak chcete, Attila Végh (33-9-2) sa ešte raz pokúsi zdolať Karlosa Vémolu (36-8). Aby toho nebolo málo, profesionálnu kariéru MMA by mohol zavŕšiť aj ziskom titulu poloťažkej váhy OKTAGONu.

Dlho očakávaný duel je sprevádzaný i veľkou pozornosťou médií a fanúšikov. Jednou z veľkých tém posledných týždňov je fyzická premena legendárneho slovenského bojovníka. Medzi obdivnými reakciami by sme ale našli aj otázky o tom, či si náhodou Attila v prípravnom kempe nepomohol zakázanými látkami. „Hovoria, že som nasypaný, ale v tomto ohľade mám čisté svedomie. Telo som na na tento kemp ladil celý minulý rok, mal som to rozdelené na dve časti. Od januára som začal na sto percent, takže mám za sebou päťmesačnú prípravu, čo je na mne i vidieť,“ nechal sa v rozhovore pre sport.cz počuť bývalý šampión Bellator MMA.

Hoci sa to niektorým nemusí tak zdať, Végh vysvetlil, že za úspechom jeho premeny sa nenachádza žiadna tajná prísada, ale dodržiavanie základných pravidiel. „Zmenil som sa, samozrejme ľudia vravia, že som nasypaný. Nech oni zoberú steroidy a vyzerajú takto. To, čo som dokázal s mojím telom, je iba tvrdá drina, strava, mentálne nastavenie, to je všetko. Najviac to píšu ľudia, čo držia v jednej ruke pivo a majú veľké brucho,“ uviedol tridsaťosemročný zápasník a dodal, že je v rámci OKTAGONu otvorený testom na doping.

Všetko alebo nič

Rodák z Gabčíkova za pozastavuje nad tým, ako veľká väčšina ľudí zvykne súdiť veci bez toho, aby mali o danej veci dostatok informácií. Végh rovnako opísal, ako to má nastavené v profesionálnej kariére či v osobnom živote. „Ja taký človek, že som buď tučný alebo mám cieľ a dám sa dokopy. Aj preto som tam, kde som. Som cieľavedomý a sebavedomý. Keď mám pred sebou nejaký cieľ, všetko ide bokom a idem si za tým. Stredná cesta pre mňa neexistuje,“ zakončil zverenec Ilju Škondriča.

Súboj Végh vs. Vémola bude nielen ozdobou júnového turnaja OKTAGON 58 na futbalovom štadióne pražskej Slavie, ale bezpochyby ide o historický moment v rámci českej a slovenskej scény MMA. Na karte turnaja uvidíme napríklad bývalého šampióna welterovej váhy Davida Kozmu (32-13), súčasného kráľa strednej divízie Patrika Kincla (28-10), Matěja Peňáza (9-1), Mateusza Legierskeho (11-1) či mnoho iných známych bojovníkov.

Kvalitné vybavenie pre bojové športy nájdete na Drillex.sk!

Zdroj: MaxMMA.sk